Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha céget akarnál alapítani és...

Ha céget akarnál alapítani és minden fb-ismerősödnek írnál egy üzenetet tőkét kérve hozzá vajon mennyi gyűlne össze a családtagokét nem számítva, hány ismerőstől és kiktől többet?

Figyelt kérdés
2017. jún. 17. 11:16
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
91%
Nem írnék nekik, hiszen fordított esetben én sem adnék egy büdös vasat sem. Ha nincs meg a kezdőtőkéd, nézz utána az állami támogatásoknak, illetve a banki hitel konstrukcióknak.
2017. jún. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Fatal_3rror_ ***** válasza:
91%
Pontosan 0 forint.
2017. jún. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 Fatal_3rror_ ***** válasza:
88%
Na meg ahogy az első írja, én sem adnék senkinek aki Facebookon küld üzenetet hogy "aggyámán". Azért a cég alapításhoz némileg összeszedettebb háttér kell.
2017. jún. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
92%
És ezt komolyan gondold? Te valami álomvilágban élsz?
2017. jún. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
78%
0 Ft, de előbb szaggatnám föl az ereimet egy éltelen késsel, minthogy pénzt kuncsorogjak az ismerőseimtől a fészbúkon.
2017. jún. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Állami támogatást akkor kapni ha már több, mint öt éve narancsba vagy öltözve, meg a kormány előnyben részesíti a hozzá közel álló üzletembereket, a bankok meg nem adnak hitelt kezdő vállalkozásokra, nem?

Mi van azzal a mondással hogy kezdő vállalkozásra 3 f ad pénzt a friends family fools, a barátok a család és a bolondok? Akkor a barátokat a legjobb 1-2 barátra értik, a bolondok meg csak egy vicc? Olyan is van hogy haveroktól kapni pénzt, egy új ismerősöm is sokaknak tartozott és szinte amint felléptem facebookra már kölcsönt kért. Akkor a vállalkozói készségekbe beletartozik az arc is, hogy az összes ismerősödre tukmálod, hogy adjanak sok pénzt, szégyenlős vállalkozónak meg jóval kevesebb lesz tőkéje?

2017. jún. 17. 12:11
 7/28 anonim ***** válasza:
Inkább hitel.
2017. jún. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
84%
Amíg nem vagy képes mondjuk a "kezdő vállalkozások támogatása" kulcsszót beütni a keresőbe, addig nem tudunk miről érdemben kommunikálni. Azért, mert te azt gondolod, hogy csak a pártkatonák kapnak vállalkozás indításra pénzt, még nem lesz úgy.
2017. jún. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Vállalkozó vagyok de még soha egy ismerőstől sem kértem pénzt.
2017. jún. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Hitel. Ehez persze fedezet is kell.

Vagy ha tuti ötleted van akkor kickstarter.

2017. jún. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!