Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Budapesten hol tudnék szuvenír...

Budapesten hol tudnék szuvenírt venni ami Rómás?

Figyelt kérdés
2017. jún. 18. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
25%

Nem kéne azt hazudni hogy Rómába nyaralunk azt nem kéne ilyenen filozofálni😅

Tudom ajánlani a Lidl-t olasz hetek vannak vehetsz tésztát és egyéb olasz dolgokat😅😅

2017. jún. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Arra nem lehet gondolni hogy vkinek nem vettem mert akkor épp nem voltunk jóban de mégis adnék neki vmit??
2017. jún. 18. 11:59
 3/8 anonim ***** válasza:
ebayen tslán
2017. jún. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utólag nincs sok értelme.
2017. jún. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hulyen jonne ki ha a szleimtol visszakernek egy kepeslapot? Ugyis kaptak egy rakas cuccot.
2017. jún. 18. 13:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Nehogy visszakérd a szüleidtől
2017. jún. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Minek vennél szuvenírt, főleg utólag? Egy csomó időt beleölsz, pénzt költessz rá, aztán meg akinek adod, az a következő takarításkor kivagja a kukába.
2017. jún. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jézusom...

Az illető is tudja, hogy akkor morciban voltatok, ha nem teljesen gyépés, megérti, hogy nem vittél neki semmit.


De ez a hazudozás, hogy jaj, gondoltam én rád akkor, pedig igazából legszívesebben kibeleztelek volna... hazugság és undorító dolog.

2017. jún. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!