Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon nem vagyok...

Mit tegyek? Nagyon nem vagyok elégedett az életemmel, egyre többször esek depresszióba

Figyelt kérdés

Amit tudni kell rólam :16 éves lány vagyok, egyetlen egy párkapcsolatom se volt, többször utasítottak vissza, egy csókom se volt

Nincs nagy baráti köröm

Nagyon súlyos önbizalomhiányban szenvedek

Minden este szinte sírva alszok el, a szüleim állandóan a hibát keresik bennem... Kezd elegem lenni az életemből, többször átfutott az agyamon az öngyilkosság is, sajnos

Mit tegyek?



2017. jún. 18. 13:27
 1/9 A kérdező kommentje:

Kiskorom óta súlyos önbizalomhiányban szenvedek, ezzel már nem tudok mit kezdeni... Sokszor vannak sötét gondolataim hogy jobb lenne lelépni vagy öngyilkos lenni

Nem szeretem az életem

2017. jún. 18. 13:36
 2/9 anonim ***** válasza:
Szökjünk el egy lakatlan szigetre ^^ :D
2017. jún. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
A' Madív szigetek gyönyörű ,de én itten nem hagyon Magyarországot ! Csak ,ha nyaralni mégyek ! Haha ! Azt es csak ide szomszédba ,igaz az es a' Magyaroké ! Most ugyan nem lesz az míg a' milyínk !
2017. jún. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

*Most ugyan nem, de lesz az míg a' miénk !

(Csak ,hogy legyen féreérthető !)

2017. jún. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát jólvan én lebeszéltem volna róla ,de mindegy ... Ha ti lepontoztok ... (Na nem mintha bántana ,mert én pont les*arom XD gyökerek !)
2017. jún. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kicsit nehéz lesz magadtól felépülni.

Először is azt javasolnám nézz youtubon videókat, amik segítenek kimászni a depresszióból, elgondolkodtatnak és megválaszolják a dolgaid miért is tartasz ott ahol.

Pl. Charisma on command

Csak ezek ugye angol nyelvűek.

Én pszichológusnak is készülök, sok embernek segítettem már, ha szeretnél beszélgetni írj, tudok segíteni.

18/F

2017. jún. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

valaki írta a youtube viedókat,azzal kezd sztem is:)

de írhatsz privit is akkor több

mindent leírhatok.

2017. jún. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezt az idióta Mikit ki kellene tiltani innen.


Az önbizalomnövelésre egy jó módszer: írd össze a jó tulajdonságaidat és gyakran ismételgesd magadban őket. Pl. "szép arcom van", "hűséges barát vagyok", "segítőkész vagyok", "jó vagyok matekból és rajzból", akármi. Valahányszor történik valami, ami megerősíti ezt, ismételgesd magadban (pl. "segítőkész vagyok, múltkor is segítettem egy idős néninek használni a buszjegyautomatát", "okos vagyok, ma is jól feleltem földrajzból", ilyenek.)

Az nem gáz, ha ennyi idősen nem volt még párod, nekem sokkal idősebben sem volt, baráti kör meg bármikor kialakulhat. Egyébként se a barátok száma számít, hanem az, mennyire közeliek és mennyire bízhatsz bennük.

Sulipszichológus nincs, akivel beszélni tudnál? Nekik kell, hogy legyen gyakorlatuk az ilyen gondok kezelésében.

2017. jún. 20. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó válaszoló

Nincsen de már jobban vagyok, köszönöm a segítséget :3

2017. jún. 20. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!