Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne elvonatkoztatni?

Hogyan lehetne elvonatkoztatni?

Figyelt kérdés

...egy problémáról, hogy ne az irányítsa a napjaimat..semmit nem tudok csinálni el sem tudom kezdeni..szétfolyik az idő...folyton járom körbe a "problémát"..

Valami praktika nincs ez ellen...?


Köszi a választ. Üdv.


2017. jún. 19. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi a baj?

Kb elég..

2017. jún. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát...igazából az IS ...hogy a húszas éveimben ilyen tök tudatos, mondjuk határozott, céltudatos stb.emberke /asszonyállat / voltam...soha nem borított meg semmi szinte, olyan szintem mint most!! 41 éves vagyok. Most pl. volt egy csúnya szakítás, meg a gyerekkel is gondok vannak, anyám is betegeskedik, munkahely....most minden összejött....

próbálnék tanulni vagy olvasni!!! de egyszerűen nem megy, rohadtul semmi motivációt nem érzek legszívesebben csak néznék magam elé!!! Ez fáradtság? nem hiszem mert elég egészségesen próbálok élni, alszom is eleget...

de ez már évek óta megy...valahogy már semminek nem látom igazából értelmét de még ezen is túl tudok lendülni, általában.

De valami félelmetes szinten nem érdekel semmi néha már a szomjhalál szélén vagyok, enni sem szeretek bár étvágyam az van. Tök skizoid lettem:(((

2017. jún. 19. 16:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyen ért engem is nemrég.

Úgy éltem, hogy mindenki tisztelt, becsült, talán páran irigyeltek is.

Aztán jött a sors és egázolt.

Én nem is kerestem rá megoldást de mégis lett.

Eljutottam arra a szintre, hogy : "igen ennyi erőlködéssel sem érem el a céljaimat? akkor éljek inkább a jelenben, nyugodtan, mélázva, figyeljek mégjobban azokra akik egy-egy perc figyelmet kívánnak tőlem....stb"


Tehát nem érdekelt senki és semmi de nem stresszeltem magam hanem ettem, ittam, kikapcsoltam (sokszor csak úgy elmentem gyalog valamerre és kint a természetben bambultam magam elé órákig.)


Nem vagyok szakember de úgy érzem ez egy védekezés volt a becsavarodás ellen.

Aranytól elolvastam mindent de ez lehet csak nekem tetszik.

A Károli Bibliából elolvastam a komplett Jób könyvét (nem vagyok nagy bibliaolvasó de nem tudtam letenni) lehet ez is csak nekem jött be de te is megtalàlod azt ami a te sorsodat kb kifejti és mikor látod, hogy más embereknek is mennyire gáz volt akkor úgy megnyugszol, hogy te sem vagy egy kalap szr azért mert lerogytál és nincs életkedved.



És ebben a nyugiban (néha nem egyszerű mert felhúzod magad a történteken de azt hagyni kell, emésztés zajlik) megtanultam máshogy látni, gondolni és 2 évre rá azt érzem jót tett ez az irányváltás.


A szakítás a legkomolyabb sztem de ha igyekeztél nem te lenni az oka akkor az is feledhető.


Nagyjából...

2017. jún. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

* nem érdekelt senki


Inkább nem érdekelt a véleményük, maga az ember meg, hogy mit tehetek érte az érdekelt.

2017. jún. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3-as, köszi!! Jób könyve igen jókat ír, tavaly is elkezdtem forgatni a Bibliát- gondoltam is hogy elmegyek egy lelkészhez, vagy gyónni bár nincs mit......

Nem én voltam a probléma, az egész srác egy probléma volt lehet felőrölt az állandó küzdelem...gondoltam hogy elmegyek pszichiáterhez de semmi szükségem a vigyorgó bogyóikra..azt hiszem ilyenkor kezdenek el inni az emberek:(.. lehet tényleg megreccsentem..vegetatív fázisban vagyok igen pontosan leírtad!

Köszi a választ és jobbulást ha még vannak problémák!

:)

Arany Jánost megpróbálom járok könyvtárba..:)

2017. jún. 20. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!