Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ér mostanaba sok rosz?...

Miért ér mostanaba sok rosz? Legjobb baráttal is összebalhéztunk vagy mi a szösz, kedves ismerösömbe is csalódtam mit tegyek?

Figyelt kérdés

Legjobb barátommal pénteken balhéztunk össze.Egy koncertre akartam volna menni ami fontos lett volna nekem.Évek óta alig vártam lassam ezt a zenekart most épp a lakhelyemre jöttek zenélni.Ezen rugoztam hetek óta.Barátkitalálta menjek fel hozzá lehet ö is lejön.9-kor kezdödött a koncert fél 10-kor még nála huzta az idöt.Már út közbe engem cseszegetett majdnem végig.10 óra után jóval értünk oda.Áá ö nem jön be majd kint vár.Kb 3 dalt hallodtam a zenekart.El akartam menni sörért hivom hol van.Áá itt várt 40 perce hazament.Tök ideges volt.Tegnapig nem is hallodtam róla.Tegnap azért keresett meg nincs pénze cigire adjak neki 200 forintért cigit és elment mert nem ér rá..

Annyi mindent megtettem érte.Mindig jöttem,mentem bármilyen hülyeséget is kitalált benne voltam.

Most meg én vagyok a rossz.És én vagyok rosszúlmiatta.

Kedves ismerösömbe is csalódtam.ö lány kb annyi idös mint én.Már régebben is akart tölem valamit,nem probáljuk meg együtt.

Már hetek óta irogat interneten egy koncerten ami szombaton volt találkozzunk jövök e mindenképp találkozzunk.

Kb 1 hónapja is találkoztunk egy koncerten akkor os kicsit rám volt kattanva kicsit.

Most szombaton a rokonaival meg a volt pasijával volt aki elég rosszul bánt vele.

Ott ment el melettem kétszer meg ilyenek és nem vett ésszre vagy nem akart.

Ma meg nekem irogatott mé nem kerestem meg meg miért nem mentem utánna.

Há mondom nen futok senki után te akartál annyira találkozni meg velem lenni akkor ne már én törjem magam


2017. jún. 20. 16:49
 1/1 anonim válasza:
Ilyen az élet, ne mástól várd a csodát. Aki melleted akar lenni/maradni az ott is lesz, aki meg csak statiszta szerepet kapott, az úgyis lelép. Ne bánkódj az ilyenek miatt.
2017. jún. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!