Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilyen esetben mit tegyek?

Ilyen esetben mit tegyek?

Figyelt kérdés

Na szóval már egy hete hasmenésem van.

Ma egy fontos dolog miatt be kellett mennem a városba.Mivel a város szélén lakom buszra vagyok kényszerítve.

Odafelé az út teljesen rendben volt,de a visszaútra ez már nem mondható el.

Olyan hasgörcs kapott el hogy azt hittem ott halok meg.

Megszűnt a görcs és rámjött a hasmenés. Nem bírtam tartani és hát.....igen az egész a gatyába. És még az a legrosszabb ebben hogy fehér leggingsben voltam.

Ezt mindenki látta aki ot volt. Olyan szégyenérzetem volt hogy azt sem tudtam mit csináljak.

Nem tudom milyen tanácsot tudtok adni hogy ilyen helyzetben mit vegyek be vagy mit egyek az út előtt?


2017. jún. 20. 17:22
 1/8 A kérdező kommentje:
Ez volt életem legmegalázobb eseménye:(
2017. jún. 20. 17:24
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát én azt tanácsolnám, hogy most egy ideig, ha hosszabb útra mész, vegyél be vmi hasfogó készítményt, rakj be egy nagyobb tisztasági betétet, és ne világos nadrágot vegyél fel (hanem sötétet, és ha lehet, akkor ne leggingset, hanem vmi vastagabb anyagút), mert azon nem üt ennyire át.
2017. jún. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
ilyen velem is volt 8-9eve szerencsemre en a haz sarkan eresztettem el futas kozben..ugyhogy egy perc alatt hazasprinteltem a popsimat fogva🤔 Amugy szentabletta jo erre🤗
2017. jún. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,széntablettát fogok venni de azt lehet vény nélkül kapni?
2017. jún. 20. 17:41
 5/8 anonim válasza:
van pl cralex stb..
2017. jún. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért vettél fel akkor fehér leggingset,hogyha tudtad,hogy mostanában hasmenéses vagy?
2017. jún. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam hogy rámjön a hasmenés

:(

2017. jún. 20. 21:36
 8/8 A kérdező kommentje:

Azt hittem ezt az utat kibírom hazáig,hogy nem jön rám hasmenés.

De sajna nem így lett:(

2017. jún. 20. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!