Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért sértődött meg?

Miért sértődött meg?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősömmel néha összefutunk családi összejöveteleken. Eddig is voltak furcsa dolgai, de most aztán tényleg.Mióta dolgozom, több pénzem van,mint amikor iskolába jártam,ami érthető is.Egyelőre nem keresek sokat,de nincs gyerekem,nem dohányzom,stb. Szóval a fizetésemből mindig tudok félre rakni, aztán venni ezt-aztazt. Szóval mióta megtudta,hogy nyaralni megyek azóta mintha elvágtak volna valamit és csak "igen", "aha" ,"nem" ilyen szavakat használ. Mintha haragudna. De miért? Nem a lottón nyertem, nem a földön találtam, és még csak nem is keresek jól egyelőre.Csak nem nyúlok zsigerből hitelhez meg nem szórom játékgépbe.Mit követtem el hogy így álljon hozzám? Eddig is ha valami pozitívról beszéltem valami hasonlóan reagált.
2017. jún. 20. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Irigy kutya, ássa el magát, te meg tolj rá magasról.
2017. jún. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha csak ismerős, és annyira nem fontos számodra, hagyd rá a dolgot. Meg kell tanulni nem foglalkozni mások véleményével (nagyon nehéz, nekem se megy).


Ha legközelebb összefuttok, megmondhatod, hogy szűkszavú, visszahúzódó lett, stb..

Rákérdezhetsz, hogy ez-e a probléma, elmondhatod, amit ide leírtál, de nem vállalok garanciát rá, hogy meghatja a dolog.


Emiatt ne add fel! Spórolj, menj nyaralni, szerezz élményeket!

2017. jún. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!