Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A legtöbb ember miért csak a...

A legtöbb ember miért csak a leszbikus nőket fogadja el?

Figyelt kérdés
Miért csak a meleg férfiakat utálják?A legtöbb homofób ember a leszbikus nőket nem utálja,de a meleg pasikat már rögtön leb#zizzák,gyűlölik őket.Miért?

2017. jún. 21. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Mert a leszbikusokról a szexfilmek jutnak eszükbe, ahol két tíz pontos, szexi nő szeretgeti egymást.
2017. jún. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 stupidprincess válasza:
56%
Ez vicces , mert én nőként a meleg férfiakat sokkal jobban el tudom fogadni , mint a meleg nőket.Félre ne értsen valaki , nem vagyok homofób . Semmi bajom nincs a leszbikus nőkkel sem , csupán a férfiakat jobban el tudom fogadni.
2017. jún. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

"mert a nőknél természetes, hogy vonzódnak egymáshoz",

"a női nem a szebbik nem, két nő szép együtt, de két pasi gusztustalan"..

Akiktől eddig ezt megkérdeztem, mind ezeket válaszolták :D De amúgy én sem értem ezt a logikát. És mellesleg lány vagyok és nekem jobban tetszik két férfi együttléte, mint két nőé, úgyhogy ennyit a 2. érvről :D Ízlések és pofonok.

2017. jún. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Én mindkettővel ugyan úgy vagyok :)
2017. jún. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem érdekel, ki kivel bújik ágyba, hetero, homo, vagy bármi más, csak ne nyilvánosan essenek egymásnak.
2017. jún. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
"én nőként a meleg férfiakat sokkal jobban el tudom fogadni , mint a meleg nőket" - Én nőként kifejezetten kedvelem a meleg nőket, mert nem jelentenek számomra konkurenciát a férfiaknál... :-D
2017. jún. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem inkább onnan indul ki a dolog, hogy pl, egy kézen fogva sétáló férfi pár sokkal feltűnőbb mint egy női. Tekintve, hogy a nők amúgy is jobban utat engednek az érzéseiknek, és nem ritka, hogy szimpla barátnők is sétálnak kézen fogva, vagy megölelik egymást.
2017. jún. 22. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%

Férfiként teljesen megértem a leszbikus nőket, hiszen nekem is a nők tetszenek.

A hetero nőket és a meleg férfiakat sose értettem igazán.

2017. jún. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!