Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Duci lányok, akik nem akartok...

Duci lányok, akik nem akartok fogyni! Hogyan sikerült elfogadni magatokat?

Figyelt kérdés
Ducin azt értem,akin 20+kg van.:)

2017. jún. 24. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem ilyen nem nagyon van
2017. jún. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
képet!
2017. jún. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%

Csak én érzek itt valami logikai bukfencet? Nem tudod elfogadni magad, mert kövér vagy, de nem akarsz fogyni. Akkor menj utána a lelki hátterének. Hogy mi az ami súly az életedben, válts szemléletet. Nem egy ember szabadult meg így a kilóktól. Egyet ismerek is. Persze a más gondolkodással egy életmódbeli váltás is történt, tehát egészséges kajákat evett, nehogy azt hidd hogy ilyen mindenmenteseket, hanem csak egyszerūen házilag készítette õket, plusz fehér cukor helyett steviát meg mézet használt. Egy felnõtt nõrõl van szó egyébként, akit mikor megismertem olyan karcsú nádszálvékony volt, mint egy modell. Pedig tizenéve meg az a szó, hogy duci, kevés volt.

Meg egy olyan lány ismerõsöm is van, õ 21 éves, aki szintén +20 kg-val él, és esze ágában nincs lefogyni. Mondjuk zabál is rendesen, de nem szégyelli. Õ úgy fogadta el magát, hogy csinosan öltözik, arccal kompenzál, hajára is igényes, illetve van egy barátja, aki tökéletesen elfogadja úgy, ahogy van!

2017. jún. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
43%

De van ilyen, en itt vagyok. 165 cm magas es 93kg vagyok es nagyon jo alakom van. Jobb, mint a legtobb vekon ylanynak. Ugyan ugy folveszek haspolot, rovidnadragot, vagy barmilyen furdoruhat, mint ok. Par eve meg le akartam fogyni, mivel sosem voltam vekony, es ez akkor meg zavart, de mostmar elfogadom magam. Azt eszek amit akarok, annyit amennyit akarok, nem foglalkozok mas velemenyevel, es boldog vagyok. Az etel egyszeruen boldogga tesz. Minden reggel megeszek egy tabla milkat, onnantol kezdve boldog az egesz napom. Tetszem magamnak, meg vagyok elegedve magammal, es szerintem mas nem szamit. 15/lány

Ha gondolod írj ;)

2017. jún. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azok a ducik tudják könnyen elfogadni magukat, akiknek emellett van valami kiemelkedő tulajdonságuk (pl.nagyon szép arc, vagy nagyon jó személyiség) ami által érvényesülni tudnak és a társadalom így elfogadóbb lesz velük, emiatt kevesebb rossz dolog éri őket (csúfolódás)
2017. jún. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
30%
2017. jún. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!