Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A cuki, helyes, aranyos, jó...

A cuki, helyes, aranyos, jó fej, vicces fiúkból egy idő múlva miért lesznek bunkók?

Figyelt kérdés
2017. jún. 24. 21:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%

1. Mert ezt hozod ki belőlük.

2. Mert valójában nem aranyosak, csak megjátsszák, hogy bevágódjanak nálad.

3. Mert skizofrének.

2017. jún. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
41%
csak azért kedvesek mert bejössz nekik, viszont amikor rájönnek hogy ez nem mukodik atmennek bunkoba, sok helyen azt lehet olvasni legyel bunko a lanyoknak ez tetszik, lehet ezt olvastak ök is.
2017. jún. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
10%

#2: Ez így is van. Nekem pl. volt egy csaj középiskolás koromban, aki nagyon bejött, udvaroltam neki, virágot vettem születésnapjára meg ilyesmik, erre le se szart kb. Aztán elkezdtem vele bunkó lenni, r1bancnak szólítottam, ellöktem az útból, kiröhögtem, leidiótáztam, ha hülyeséget mondott órán, volt hogy arcon is köptem csak úgy. Erre egyre jobban elkezdett közeledni felém, jóba lettünk, végén már a házimat is ő írta, de én továbbra is ugyanígy viselkedtem vele. Aztán egyik nap jött át, hogy megírja a leckémet, én addig a kanapén feküdtem. Egyszercsak megszólalt, hogy kenjek már neki egy vajas kenyeret merthogy ő éhes. Én meg lusta voltam felkelni a kanapéról, elkezdtem ordítani vele, anyáztam, hogy márpedig én nem fogok neki kenyeret kenni. Erre elkezdett sírni, én meg ordítottam vele hogy hagyja már abba. Végül feltápászkodtam és elkezdtem neki kenyeret kenni, mert nem akarta befejezni a sírást, de ahogy kentem egyszercsak megszólalt, hogy ő azt a margarint nem szereti (valami olcsó margarin volt). Én erre mérgemben úgy hátba vertem a vágódeszkával, hogy eltörött a deszka is, neki meg 2 bordája. Ezután egy pár napig nem keresett, de aztán még jobban mint előtte. Végül össze is jöttünk, de én ugyanúgy viselkedtem vele, mint addig, kocsmáztam, megcsaltam többször, vertem, stb. Végül pszichiáterhez kezdett járni (egyre hülyébb lett), én emiatt szakítottam, mondván én egy gyogyóssal, aki dilidokihoz jár, nem fogok járni. Ezután még hívogatott sokáig, de én mindig kinyomtam. Ennek 3 éve, azóta már nem keresett. Amúgy 5 évet voltunk együtt.

Szóval a csajoknak a bunkók jönnek be, és ezt nem csak az én esetemből, hanem máshonnan is tapasztaltam.

2017. jún. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%

#3

Anasztázia vagyok, Ingrid öccse.

2017. jún. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
#4: Jó neked.
2017. jún. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%
48% Hát ez elég gyér fantáziálás volt.
2017. jún. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem kötelező elhinni, nem is kértem.
2017. jún. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%

#3

Kihagytad azt a részt, amikor elmúlt a drog hatása és nem képzelődtél tovább.

2017. jún. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Vagy soha nem is voltak azok...
2017. jún. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%
"Nem kötelező elhinni, nem is kértem." Ok, menj duzzogni akkor.
2017. jún. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!