Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az oka egyre pofátlanabbak...

Mi az oka egyre pofátlanabbak a koldusok?

Figyelt kérdés

Az vettem észre, most mára nagyon pofátlanok lettek a koldusok. Arra értem pofátlanságot hogy mindenhová bemennek koldulni. Vérvételen vártam meg többiek.

Erre megjelent egy cigi,pia szagtól bűzlő nő aki mindenkitől kunyerált 200ft kávéra mert "rossz a szíve". Senki nem adott, ő volt háborodva 200ft sajnálnak egy "beteg" nőtől. Végzetem vérvétellel, kimentem utcára ott volt sarkon, a nő kezébe a sör és szájában a cigi.

Piacon hentesnél álltam sorban. Erre oda jött alkoholtól bűzlő férfi, mindenkitől 500ft akart kunyerálni mert ő "rossz a veséje". Senki nem adott ő meg elkezdet káromkodni. Végeztem piaccal, ott láttam a férfi padon itta a drága alkoholt. Patikában kiváltottam gyógyszereimet, mentem volna ki erre oda jött hozzám, egy cigi szagtól bűzlő mankós nő, azzal szöveggel adjak 1000ft mert "rosszak a lábai". Ahogy jött rendőr kocsi, egyből elrohant "rossz" lábaival. És még lehetne sorolni. Mi az oka egyre pofátlanabbak a koldusok?



2017. jún. 25. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Amin én kiborulok az amikor odajönnek koldulni hogy "Adjál már pár forintot." Adsz neki 200-at (van amikor én ennyi pénzből ebédelek meg, de odaadom) és utána neki áll feljebb hogy "Többet nem tudsz adni?" "Nincs még 500-ad?"
2017. jún. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Velem folyamatosan személyeskednek.

"Hölgyem, ne legyen már ilyen zsugori"

"Nem lehetne többet, hát látom, hogy van magának még"


stb.


Mindezt azok után, hogy kaptak fejenként 500 forintot.


Azóta nem adok, Kelenföldön a metró végállomáson szoktak zenélgetni emberek, nekik adok.

2017. jún. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is pont pénteken volt 2 kellemetlen élményem!
2017. jún. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem élek utcán, de munkanélküli vagyok... Siófokon voltam állásintetjún.... oda fele megállított a csöves... adtam.neki 200 ft -ot... persze húzta a száját... láttam, hogy azért volt ott pénz... egyiknél 5000-est láttam, amikor számolgatta....

Visszafele a padon a koccintós, a marlboro cigi.... odamentem elnondtam nincs munkám, higy tudnak -e adni pár forintot...

Szerinted? Fiatalabbik egyből nekem támadt, higy mit képzelek...

Mondtam hoyg ide fele én is adtam 200 ft-ot...

Kivette a 200 ft-ot zsebéből és eldobta, azzala szöveggel, hogy b.sszam meg a 200 ft-om....

Próbáljátok ki... menjetek oda Ti kunyizni és meglátjátok az igazi arcukat...

Termeszetesen innentől felőlem az összes megpusztulhat... sőt innentől még húzni is fogom az agyukat....

2017. jún. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sokszor olyan kamu indokkal jönnek, hogy támogassam pár száz forintal xy alapítványt. Ha nem kapnak még ők vannak felháborodva, hogy nézzem meg milyen aranyos kiskutyák! Nem szeretem őket? Nem szereted a kisgyerekeket? Miféle ember vagy te?
2017. jún. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az ezzel a baj, hogy fél perc alatt akarnak megkeresni annyit, mint én 1-2 óra alatt.

Még azt is kiköti, mennyit adjak, és 1-2 órás órabéremet kéri!

Vagy mikor a vásárlókocsiból akarja a 100-ast, mert elkéri az utolsó 2 méteren!

2017. jún. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én megmondtam nekik, hogy ételt, italt ( nem alkoholt!) nagyon szívesen veszek nekik, de kp-t azért, hogy kocsmát látogassanak belőle, nem kapnak. És még én vagyok a szemét. Kéremszépen.

Meg az ember nem is szívesen elegyedik szóba ezekkel az emberekkel. Főleg fiatal nőként eléggé tartok tőlük, szerintem érthető okokból.

2017. jún. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7: Eleve hogy egy érett korú életerős férfi egy kisebb, fiatalabb nőtől kéreget, visszatetsző nagyon.
2017. jún. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyre többet és nagyobbat csalnak a politikusok.
2017. jún. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!