Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti emlékeztek valamelyik...

Ti emlékeztek valamelyik álmotokra? Ha igen, akkor mi volt az?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Csak hirtelen érdekelni kezdett ez a téma,és erre lennék kíváncsi:)

2017. jún. 25. 12:02
 1/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Tegnap éjjel azt álmodtam, hogy a pasimmal egy gimibe jártunk, és egyik reggel úgy jött suliba, hogy leborotválta a szakállát, én meg elsírtam magam, mert szeretem a szakállat :D
2017. jún. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Arra rendszeresen emlékszem, hogy álmodtam-e, de hogy éppen mennyire tiszta az, hogy mit, az változó.
2017. jún. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Jöhetnem még.pl:

Én ovis koromban azt álmodtam,hogy megettem egy gombát.Reggel attól féltem,hogy meghalok,mivel azt hittem,hogy valóságxd

2017. jún. 25. 13:42
 4/7 anonim ***** válasza:
hát ha most felsorolnám,mind az 5625 álmomat,amire emlékszem,addigra meg is halnék
2017. jún. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elég sok álmomra szoktam emlékezni, az egyik legfurcsábbról még anno kérdést is írtam ki ide:

https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__alomfejtes__6276445..

2017. jún. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na jó,ez egy picit durva volt utolsó.De neked is nagyon köszönöm,meg a többieknek!
2017. jún. 25. 17:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Én szinte mindig emékszem legalább egy álmomra, van hogy többre is. Csak akkor nem emlékszem rá, hogy mit álmodtam ha beteg vagyok vagy valami miatt zaklatott állapotban vagyok elalvás előtt. Ha mindet le akarnám írni amire még mindig emlékszem az elég sokáig tartana. Az utóbbi egy 1-2 napban össze foglalva természeti katasztrófák voltak az álmaimban, cunami, meg tódnádók, valószínűleg a viharos időjárás miatt.
2017. jún. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!