Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért szidják a mai fiatal...

Miért szidják a mai fiatal férfiak öltözködését?

Figyelt kérdés
Nem a páwákra gondolok, hanem pl. amikor egy férfi odafigyel magára, összeállítja az aznapi szettjét, esetleg parfümöt is visel, akkor sokak, főleg 30 feletti férfiak szerint már cikinek számít.
2017. jún. 25. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
mert utálják,hogyha valaki másmilyen mint ők
2017. jún. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
minél idősebb vagy,annál inkább a megszokások rabja vagy szerintem,amit nem szoktak meg,arra egyből rosszallóan néznek
2017. jún. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2-es, szerintem nem létezik ez, hanem csak egy olcsó globalista szlogen: "a megszokások rabja vagy". Minthogy egy pár dolgot már tapasztalt egy 30-as, így igen, egy pár kellemes szokást megtart magának, de nem azt jelenti, hogy a rabja.
2017. jún. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat! Amúgy munkahelyemen is tapasztaltam ezt, ketten vagyunk fiatalabbak, zömében idősebbek vannak. Eddig is folyt egymás ugratása, de eddig elengedtem a fülem mellett, meg vicces is volt. Múlt héten viszont nem volt bent az említett kollégám, és hallottam, ahogy rajta röhögnek "biztosan készül a felvonulásra", viszi azt a kék ballonkabátját is", stb.

Nem akarok szemét lenni, de akik mondogatták ezeket, hárman ők képviselik a férfi egy fokkal legyen szebb az ördögnél mondást.

2017. jún. 25. 15:17
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
á,így már nem csodálom,hogy megszólnak hát..én őket csak igénytelennek nevezem
2017. jún. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem láttak még fess férfit metró elől öngyilkost kihúzni.

Vagy balesetnél segíteni összeolajozott 150 ezres szettben.

Vagy a kabátját ráteríteni fázó csövesre.


És ez ritka is de nem csak a jól öltözöttek között.

2017. jún. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez elég szomorú. És tényleg, főleg a férfiak generálják ezt. Amit én látok, az az, hogy:

- "a mi tinikorunkban nem volt, oszt' felnőttünk mi is, szóval az a jó"

- sajnos sok férfinél az a lényeg, hogy ne nézzék b...inak... és mivel mindent, ami picit is azt mutatja, hogy vki törődik a külsejével, sokan b...isnak vélnek (leginkább azért, mert így nem kell szembenézni vele, hogy ők igénytelenek, inkább a másik nem elég férfias, ugye), ezért sokan éltetik inkább a régies stílusú öltözékeket vagy a pronyó öltözékeket (3 számmal nagyobb póló, letaposott aljú farmer, piszkos edzőcipő)

- bármi, ami testápolás, az nőies... még egy parfümre is azt mondják, hogy nőies, nemhogy esetleg egy ajakápoló, arckrém... már csodálkoznak, ha vki a saját hajtípusának megfelelő sampont vesz, nem a legolcsóbb 2 az 1ben tusfürdő és sampont a Tescóból

2017. jún. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

52% És te ezek közül melyiket csináltad már? Jó ítélkezni ismeretlenül?

Elmondanám, hogy segítettem már rokon szociális munkásnak hajléktalanszállón többször, szoktam segíteni az embereknek, ha tehetem.


80% Igen, erre gondoltam, kb. ez a kórkép, sajnos.


Köszönöm a válaszokat.

2017. jún. 26. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!