Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy motiválnátok magatokat...

Hogy motiválnátok magatokat tanulásra, ha már több mint egy hete egy nagyon fontos vizsgára készülnétek, már csak pár nap van hátra, de ki vagy égve, semmihez sincs kedved, legfőképp tanulni nincs?

Figyelt kérdés
Ilyeneket, hogy "jaj már csak pár nap, ezt már ki lehet bírni és pihenő", "motivációs videók" vagy "menjek el sportolni" hagyjuk, mert az első kettő ha segítene akkor rég nem itt írnék kérdést, a sport, meg nem segít, csak még fáradt is leszek utána.

2017. jún. 25. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne a gyakorikérdésekre tegyél fel kérdéseket, hanem tanulj!
2017. jún. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Verd ki... Halál komolyan mondom, nem szivatni akarlak.
2017. jún. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt hogy egész vizsgaidőszakban csak egyetlen vizsgám volt és csak az utolsó héten lett meg az is. :D
2017. jún. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem kb. tényleg csak az segített, ha megembereltem magam, és megmondtam magamnak, hogy itt vagy a hajrában, ne itt bukd el, hamarabb túl leszel rajta. Mellette bukóra nyitottam az ablakot (jöjjön be a levegő, de nem az utcazaj), elraktam mindent, ami elterelné a figyelmemet, és ügyeltem rá, hogy félóra-óránként tartsak szünetet, kimenni inni-enni valamit, szívni friss levegőt.
2017. jún. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Csak érdekességként, nem tanultam már rá és lazán ötös lett, pedig rossz tételsorból tanultam...

De azért köszönöm a válaszokat:)

2017. aug. 21. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!