Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Köldök pirszinget és nyelv...

Köldök pirszinget és nyelv pirszinget szeretnék, meg 24mm es fültágítót de anyukám nem engedi szerintetek hogy vegyem rá?

Figyelt kérdés
17éves fiú vagyok és van cheek pirszingem,7db fülbevalóm és 19db tetoválásom amik elég nagyok és fül pirszingem is van de anyukám valamiért nem engedi a nyelv pirszinget a köldök pirszinget és a fültágítót,a többit engedte,de ezeket valamiért nem,szerintetek hogyan tudnám rávenni hogy megengedje?

2017. jún. 25. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon vicces :)
2017. jún. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen nem vagy már kisfiú, hogy anyukád engedélyét kelljen kérned ilyenekhez. Szerintem legalább is. Ha megkeresed rá a pénzt, csináltass az ő beleszólása nélkül. Kirángatni csak nem fogja belőled..
2017. jún. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
nyelvpc, köldökpc? nemár...azt a csajok szoktak csináltatni...lehet ezért nem engedi anyukád...nem akarja, hogy egy rib.nc legyen belőled...
2017. jún. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
2017. jún. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
Várj egy évet, szerezz munkát, költözz el otthonról és az után azt csinálsz amit akarsz.
2017. jún. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én ugyan lány vagyok de saját magam késtítettem köldök pirszinget. És nem lett abjom
2017. aug. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!