Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az mit jelent, ha egy lány...

Az mit jelent, ha egy lány "Hűha"-t reagál Facebook-on egy fiú profilképére?

Figyelt kérdés
Csak egy szimpla kérdés, mert nem igazán értem.

2017. jún. 26. 01:37
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Megrémült amint meglátta.
2017. jún. 26. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Tetszik neki a kép, ennyi. Ezeket az újításokat csak azért hozták létre, hogy kicsit jobban ki tudja fejezni magát az ember, de különösebben nem sokat változtat a lényegen.
2017. jún. 26. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem jót jelent, én azoknak szoktam lájkon kívűl valami extrábbat rányomni akik bejönnek
2017. jún. 26. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Tetszel neki
2017. jún. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Írj rá,és kérdezd meg
2017. júl. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
89%
Szerintem az a típus vagy aki élőben szebb és talált 1 képet aminek a stílusa megközelíti az élőt, kiemelkedő számára. Gondolom azt is jelenti h eltaláltad az ízlését
2017. aug. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak el akart bizonytalanítani. Hogy ne tudd, hogy most tetszik-e neki a kép vagy sem.
2017. dec. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy fogyatékos a csaj, mert ilyen reakciót használ. Én sosem használom, engem kifejezetten idegesít. Mit kell hűházni egy rohadt képen? Nem az isten f@sza van rajta, hanem a te nyomi fejed. Ugyanezt gondolom a nyomi férfiakról is, akik szintén hűháznak, ha egy jó csaj van a képen. Mi az nem láttak még agyon sminkelt mű gádzsit? Pedig annyi van belőlük, mint amennyi spermium van a g*ciben.
2022. szept. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!