Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A haverjaimmal elmegyünk a...

A haverjaimmal elmegyünk a VOLT fesztiválra, de nincs szállasunk és én nagyon félek. Szerintetek jogos a félelmem?

Figyelt kérdés
Kedden megyünk a Linkin Parkra, 5 óra innen az út. Kitalálták, hogy koncert után jövünk is haza, nem kell nekünk szállás. Aki odavezetett, haza is vezetne (4en vagyunk és csak ő tud vezetni). 22:45ig tart a koncert, én meg falramászok az ötlettől hogy egyből haza akarnak jönni kialvatlanul. Most rettegek, hogy valami bajunk lesz hazafele, hogy felborolunk mert bealszik a vezető. Szerintetek kell aggódnom?
2017. jún. 26. 02:23
 1/7 anonim válasza:
82%
Persze hogy jogos. Plusz meg is kúrhatnak.
2017. jún. 26. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
vonat nem lenne jó?
2017. jún. 26. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

félni félhetsz, de te ismered haverodat, mióta és hogy vezet.

én például tudom magamról, hogy 5-5 órát simán levezetek, sőt nemrég 7-7 órát levezettem egyhuzamban.

egyedüli gyengém éjszaka az autópálya, de az szerintem mindenkinek. monoton, és a legfrissebb embert is lefárasztja, ha sokat megyünk rajta, ellenben főúton meg a vadveszély esélyesebb, de én akárhányszor mentem éjszaka főúton, pláne társaságban, egy kicsit sem éreztem magam fáradtnak.

2017. jún. 26. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kicsit veszélyes
2017. jún. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nyilván felborultok, fára csavarodtok, ott maradtok.


amúgy komolyan meg hát nézd, vezettem én 22 órát is egyben, igaz h olykor bealudtam, aztán arra ébredtem, hogy rázza a kereket a pálya szélén lévő csík (ugye kint ez divat), szal nem ajánlom, nálatok meg főleg az a gond, h eleve fáradtan, kimerülten, melegben indultok.

ez nem jó vezető vagy rossz vezető kérdése, vezettem én rohammentőt is, de nem vállalnám be pl. pontosan tudnia kell mindenkinek a saját korlátait is, és a körülményeket is, én pedig itt a körülmények miatt eleve kizárnám ezt az akciót. aludjatok ott!

2017. jún. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha rutinos a sofőr, vállaja az utat, és pihenten kezditek az egészet (az odaút előtt pihenjen) akkor vállalható. Én is csináltam már ilyet, ha mindenki ébren van a kocsiban, megy a sztorizgatás, szól a zene, akkor nem fog elaludni. Meg aztán meg lehet állni útközben kicsit pihenni, mozogni.
2017. jún. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
VOLT fesztivál? Linkin Park? Orvos látott már?
2017. jún. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!