Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csalódtam egy pasiban, mert...

Csalódtam egy pasiban, mert átvert. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon szerettem.Kicsit kényes a helyzet,mert nagy a korkülönbség.Nem voltunk együtt,de nagyon sokat segített nekem,és most csak úgy átvert mert tudja h már nem találkozunk többet.Nagyon fáj. Mit csináljak?

2017. jún. 26. 13:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%
Lépj túl rajta, és nőj fel!
2017. jún. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
Miben/hogyan vert át? Tudta, hogy te kedveled?
2017. jún. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Csináld azt amit a megcsalt hentes a feleségével: dolgozd fel!
2017. jún. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
17%
Én nem vernélek át. 40F
2017. jún. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%

Csináld ezt: ne nézegesd a profilját, fotóit, felejtsd el.

Sok szar ember van, nem tudom hány éves vagy, de sajnos fogsz még csalódni rengeteg emberben, erre készülj fel.

2017. jún. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%

Bérelj fel ukránokat :D :D


és akkor csihi puhi.

2017. jún. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Tudta h kedvelem,ezért beleegyezett abba h tartsuk a kapcsolatot. Fél évig etetett ezzel. Majd az utolsó nap el akartam kérni a számát,e-mailjét,és neem adta meg,azt mondta h keressem meg a neten.De ott meg nem találom.Facem nincs.És ekkor jöttem rá h átvert.
2017. jún. 26. 13:45
 8/20 anonim ***** válasza:
Sherlock Holmes, te vagy az?? 😂
2017. jún. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Most míért csinálod ezt? Szerettem és kész. Ez olyan mintha azt mondanád h van két ember akik szeretik egymást de ne beszéljenek egymással. Egyébként meg csak ő volt nekem, mert az osztálytársaim meg olyan jófejek voltak,h örülők h végre megszabadultam tőlük.
2017. jún. 26. 13:58
 10/20 anonim ***** válasza:

"Ez olyan mintha azt mondanád h van két ember akik szeretik egymást de ne beszéljenek egymással."


Amiről te beszélsz, az a kölcsönös szeretet, ami nálatok nem volt meg. Minél hamarabb felfogod, hogy neki te egyáltalán nem voltál olyan fontos, mint neked ő, annál hamarabb túllépsz.

2017. jún. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!