Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire mindenkit...

Tényleg ennyire mindenkit csak a külső érdekel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Úgy döntöttem leadom végre azt a pár felesleges kilót, ami rajtam van és elkezdek edzeni. Ma voltam először a barátnőmmel. A barátnőm egyébként közel 20 kilót adott le kb másfél évvel ezelőtt. Mondta nekem, hogy igazából semmi baj nincs az alakommal, tök átlagos, nem duci, de annyira nem is vagyok vékony. Én ezzel tisztában is vagyok. :D Azt is mondta, hogy most eljárok edzeni, kicsípem magam, szóval rendesen foglalkozok a külsőmmel és egészen másképp viszonyulnak majd hozzám az emberek. Vele legalábbis ez történt. Főleg a pasizás terén, sokkal könnyebb most pasiznia, mint amikor nem edzett, nem figyelt oda, hogy mit evett, szóval amikor nem volt vékony. Egyébként ettől függetlenül ő ugyanaz a lany maradt, aki volt.

Tényleg ennyire a külső a fontos, a belsővel ellentétben? Ennyire meg tudja határozni egy ember életet, ha megváltoztatja a külsejét? Ez annyira kiábrándító? Persze ettől függetlenül most én is ezt fogom tenni, de azért, hogy én boldog legyek és magamnak tetszek.

Köszönöm szépen a válaszokat!


2017. jún. 26. 21:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Hát mi van a magazinok címlapján? A szexi lány, vagy a kedves?
2017. jún. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Nemcsak a külső számít.

A barátnőd sem csak a külső változás miatt lett kapósabb. Így nyilván jobban érzi magát, ami a kisugárzásán is látszik. Biztosan nyitottabb is, mert már nem olyan gátlásos a kilói miatt.

De önmagában attól, hogy valaki vékony, még nem lesz szép és kapós a másik nem körében.

2017. jún. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Aki a kirakatba akar párt, az a külsőre megy.

Engem sose érdekel, engem mindig az érdekel, hogy jól erezzem magam vele.

29/F

2017. jún. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Psycho ***** válasza:
100%

Ahogy a klisé is mondja, a külső megfog, a belső megtart.

Az első benyomások nagyon fontosak, meglepően nagy a súlyuk (tudattalan szinten is "dolgoznak"), akár akarjuk, akár nem, ez tudományos tény is egyben. Persze, nem vagyok bigott idióta, nyilván vannak kivételek, de trendek szintjén ez azt hiszem bátran kijelenthető.

#2-nek pedig szerintem nagyon igaza van abban, hogy oda-vissza hat egymásra a kettő, nem vonatkoztathatóak el egymástól. Ha vonzóbbá válik a külsőd, az adhat egy lórúgást az önbizalmadnak, ha megkapod a kellő visszajelzést, így bátrabb is leszel kapcsolatépítés terén, és a magabiztos embereket általában jobban kedvelik.

2017. jún. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat!

Valóban igaz, amit írtatok, most így belegondolva, tényleg. Valóban nagyobb lett az önbizalma és valahogy másabb a kisugárzása is, pozitívabb irányú változáson ment át. Sajnos ez nem mindenkire igaz, mert valaki miután kigyúrta magát egy h.lye p.csa lesz.

2017. jún. 26. 22:34
 6/11 A kérdező kommentje:

Csak azt sajnálom, aki meg tényleg rendes, kedves és a külseje miatt nincs párja, vagy esetleg bántja a környezete.

Kipróbálom most én is ezt, hogy megvaltoztatom a külsőm. Kiváncsi leszek, hogy a nyalós emberek, hogy viselkednek majd.

2017. jún. 26. 22:38
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem kötelező beállnod az Általad válaszban írt kategóriába, - lehet úgy élni, hogy az ember egy életen át nem felejti el, honnan indult és mit tett meg annak érdekében, hogy az lehessen, akivé vált. Oéyat úgy sem tudsz tenni, amire mindenki elégedetten csettint a nyelvével, - irigyeid, rosszindultau férgek mindig is lesznek, - de az ilyen csúszómászókat azzal tudod sírba kergetni, hogy még kakit sem áldozol a véleményezésre.

A leges legfontosabb dolog, hogy Te érezd magad jól a SAJÁT bőrödben, - az kritizáljon, aki kenyeret adott Neked! Egyébként meg azt gondolom, hogy azokat a férfiakat idővel - így vagy úgy, de - megbünteti a sors, akik kizárólag a középső lábukkal gondolkodnak, nem látnak túl egy jó női tomporon, kerekebb mellső-/hátsó ütközőn.

Idővel benyújtja a sors a számlát, amiért nem voltak eléggé körültekintőek, hidd el!

De hol is érdekelne ez Téged?

Ha bírod fizikummal és anyagiakkal, váljék egészségedre a tartós/állandó edzés!

2017. jún. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kedves utolsó! :D

Az egyszer biztos, én bizony nem felejtem el, hogy ki az aki mindig ugyanúgy viszonyult hozzám, mert ő engem szeret, nem pedig ahogy kinézek ( vagyis szeretnék ugye vékonyabb lenni, meg jobb csaj na :D ). Mindig is utaltam az ilyen érdekembereket, nem is értem, hogy lehet valaki ennyire gátlástalan.

Én senkinek nem szeretnék rosszat, de nyilván egyszer mindenki megkapja ami jár neki.

Nem sokba kerül a havi kondibérlet, szóval ilyen gond nincs. :D amíg bírom szusszal, addig eljárok, remélem, most nem fogom feladni. :D

2017. jún. 26. 23:08
 9/11 A kérdező kommentje:

Természetesen önmagam miatt csinálom, mint minden mást is az életben. Én leszek tőle boldog és elégedett, ami a legfontosabb.

Egyébként nem tudom, hogy ez azért van-e, mert én sem vagyok valami top, hogy nekem sem kimondottan a legfullosabb külsejű emberek tetszenek? Jó, nyilván megnézem az ilyen kigyúrt adoniszokat is, de egy jó külső nem elég. Remélem ez akkor sem változik, ha változik a külsőm és továbbra is fontosak maradnak az emberi értékek.:)

2017. jún. 26. 23:13
 10/11 anonim ***** válasza:

Én meg pont azt tapasztalom hogy a külső mellékes sőőt. A környezetemben számos ember él akiknek ha szépségét a divatmagazinok mértékével mérnénk nem kapnának előkelő helyezést mégis párkapcsolatban élnek és boldogok és van hogy külsőleg a hölgy megnyerőbb mint a férfi s van hogy a férfi jár egy kevésbé szép hölgyeménnyel.


Önbizalom kérdése az egész beszélni kell és kész. Beszélni muszáj. Ha nem beszélsz, neked annyi. Véged. Tiszteld és szeresd a fecsegés mindent lebíró hatalmát.

2017. aug. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!