Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is érzi úgy hogy idiótákka...

Más is érzi úgy hogy idiótákkal van körülvéve?

Figyelt kérdés
Tudom ez eleg nagykepunek hangzik de igazabol szereny vagyok es realista, tisztaban vagyok a sajat kepessegeimmel, viszont ugy erzem ahogy hallgatom a kornyezetem beszelgeteset mintha az agyambol felmosorongyot csinalnanak.. Faraszto az alulmuveltseguket hallgatni es h senkivel se tudok ertelmesen beszelgetni, mas is van igy ezzel?
2017. jún. 26. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Na, mássz ki a disznóólból, kisfiam!
2017. jún. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ne sertegess kerlek:D
2017. jún. 26. 22:42
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Sertésgetlek?
2017. jún. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Lehet h humoros akart lenni nemtudom, de ez mar pl az a poenkodasi szint amit nemtalalok viccesnek mert eleg gyerekes:D
2017. jún. 26. 22:54
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

bocs... Tehát saaaajnos velem sem tudsz értelmesen beszélgetni, alul-művelt fárasztó vagyok.

De úgyis későre jár, jó éjszakát!

https://www.youtube.com/watch?v=15ezpwCHtJs

2017. jún. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Oh mily muvelt vagy h be tudsz linkelni egy videot komolyzenerol :)
2017. jún. 26. 23:11
 7/10 anonim ***** válasza:
ezt altatónak-nyugtatónak küldtem (nyugodj már le:) J.S.Bach Goldberg gróf részére írta, aki álmatlanságban szenvedett. Gyógyító ereje van. (persze csak ha meghallgatod:)
2017. jún. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Pedig amúgy értelmeseket is szokott írogatni akivel eddig dumcsiztál.

Lehet elfáradt.


Hasonlóan vagyok.


Hogy miért, vagy miként létezik ennyi nulla ember az passz.

Ha tudnám már nem lennének.

2017. jún. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Lehetseges.

Sajnos ha korbenezek azt latom hogy az ember egyre jevesebbet gondolkodik es elbutul

2017. jún. 27. 00:10
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is ezt tapasztalom. Mondjuk nekem a tudomány a hobbim és a munkám is egyben. Tanulok egyetemen, és tanítok os felváltva. Túlságosan kifinomult témám van mindig ami érdekel pont, örülnék ha lenne vegre egy olyan ember akivel tudnék beszélni fél napot mondjuk.
2017. jún. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!