Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért baj az embereknek, hogy...

Miért baj az embereknek, hogy csendes visszahúzódó vagyok? 22/F

Figyelt kérdés

2017. jún. 28. 01:19
 1/7 nemethkaroly ***** válasza:

Kocka vagy? Mert én igen. o .o

Azért mert a más nem mindig jelent jót. Képzeld el hogy van akivel könnyedén lehet kapcsolatot létesíteni, fenntartani, és egyébként valószínűleg úgy is megszakad.

Veled meg pont ellenkező. Nem feltétlen fizetődik meg a kapcsolat (nem pénzileg), ahhoz hogy megérje fenntartani azt.


Ez kb. olyan, hogy veszel egy jó minőségű német cuccot 10. 000 ért. Jó nem? De Kínából kapok ugyanolyant 2.000 ért. De ha még a Kínai rosszabb is.. simán megéri.


Ez nem pozitív negatív dolga. Csak.. emberek. De az is lehet hogy rosszul látom.

2017. jún. 28. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert az ilyenek szoktak gondolkodni és menni valamire.
2017. jún. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A mai,a média által elbutított,primitív pr0li társadalomnak csak a nagyszájú,a lazaságtól a szétesés határán élő,gátlástalan bunkók felelnek meg.

A csendes embereket gyáva gyíkoknak tartják,de ez nem hinném hogy baj lenne nekik,hanem inkább számukra könnyű préda a csendesebb visszahúzódóbb ember szemétkedés,erőfitogtatás,kihasználás céljára.

2017. jún. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert az unalmas.
2017. jún. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Captain, same problem here!
2017. jún. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 SirMoook ***** válasza:
Mert nem tolod azonnal a képükbe, hogy én ez és ez vagyok. Egy társaságban az az érdekes, ha valaki folyamatosan beszél, ő viszi a szót, mert vele könnyű kapcsolatot létesíteni. (megjegyzem, ha hamar meg tudsz mindent a másikról, könnyen érdekteenné válhattok egymás szemében) Egy csöndes tagga viszont nem lehet sokat kezdeni. Ha nem fogja az embert valami kapásból meg benne, akkor előbb utóbb megunja a kérdezgetést, és faképnél hagyja.
2017. jún. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is folyton ezt mondják. Mert akit nem ismerek annyira , azzal nem nagyon beszélgetek,meg inkább egyedül szeretek lenni.
2017. júl. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!