Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt páromat meghívjam a...

Volt páromat meghívjam a diplomaosztómra?

Figyelt kérdés

Több mint fél éve lett vége, de egy ideje barátkozunk (100%-ig csak barátkozunk), gyakran egymásra írunk, és néha össze is futunk, mert egy helyen élünk. Pár barátomat meghívtam, és ott lesz a családom is, így eszembe jutott, hogy neki is írhatnék. Viszont tartok, hogyha van is kedve eljönni, esetleg kellemetlen lenne a szüleim miatt a helyzet.

Szerintetek nagyon furcsa lenne meghívni?


2017. jún. 29. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel csak te tudod itt, hogy milyen a szóban forgó emberek viszonya, ezt neked kell eldöntened... A ti viszonyotok alapján logikus a meghívás, már ha akarod, hogy ott legyen (az én diplomaosztómon senki nem volt, egy papír és annyi volt nekem az egész), de ha a családodban van, aki ellenséges vele, az árnyalja a dolgot.
2017. jún. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Hát igen, azt hiszem, ők nem szívesen látnák egymást, szóval ez failed, nem tudom, miért nem jutott eszembe.

2017. jún. 29. 16:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Meg mit akarsz a volt pasidtól? Én annak örülnék, ha még látnom sem kellene.
2017. jún. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3, egy kis szövegértés, figyelj: "de egy ideje barátkozunk (100%-ig csak barátkozunk)"

Bár elég rosszul váltunk el, sokat összefutottunk, és nem akartam se tőle, se az emlékétől tartani, beszéltünk többet, és elég jól mutatja az idő, hogy barátokként jobban elvagyunk. Ennyi.

2017. jún. 29. 17:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze, barátkoztok - vagy meg akar dugni. Férfi-nő között 99% NINCS barátság.


De miért hívnád meg?

2017. jún. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!