Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a bajom?

Szerintetek mi a bajom?

Figyelt kérdés
2-3 hónapja észlelem,hogy olyan lettem mint egy droid.Elmegyek dolgozni,hazamegyek,eszek,netezek,megcsinálom a házimunkát,álmos vagyok,alszok.Ez megy minden nap.Van egy kapcsolatom 5 éve,vele sincs kedvem találkozni.Nincs kedvem a szexhez,még az önkielégítéshez sem.Még arra sem vágyom,hogy valaki hozzám érjen,megsimogasson,megöleljen,vagy bármi testi érintés.A kapcsolatomnak szerintem így annyi lesz.De igazából nem vele van gond,mert senki érintésére sem vágyom,senki sem tetszik jelenleg,semmit se akarok senkitől.Összefüggésben lehet azzal,hogy monoton munkát végzek minden nap,és csak a pénzen jár az eszem,hogy tudok minél jobban kijönni hónapról-hónapra ? Próbálom az agyam kikapcsolni,rendezgetem a virágaimat sok esetben,ez ingyen van,vagy takarítok,vagy elsétálok erre-arra,de pénz nélkül sok mindent nem tudok csinálni,csak azon pörög az agyam,hogy tudnék ebből kitörni.Egyedül vagyok albérletben,ahhoz képest még olcsó,de így is sok nekem azért.Átlagos kedvem van mindig,olyan semmilyen,bár ez másnak nem tűnik fel.Mit tudok ezzel kezdeni ? Semmi nem villanyoz fel.Csak a pénz ami a szemem előtt lebeg,mennyit kell túlóráznom,miért ilyen kevés van,szerintem 100%-ban a pénz mennyiségtől függök.
2017. jún. 29. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a bajod, hogy kiégtél, befásultál. A magyar emberek 60%-a ilyen. Elég itt a gyakorin körülnézni. Rengeteg olyan tevékenység van, ami kikapcsol, és nem kerül vagyonokba. Találj ki magadnak egy párat!
2017. jún. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 mcrgt2 válasza:
Hát én fiatal vagyok még de én ebből azt szurtem le hogy a munkád miatt megy el a kedved ilyen átlagos szo szerint szarba. Probálsz biztonságos lábakon állni azert dologtol azert jár a pénz a szemed elott mert azt akarod mint egy gyerek akit a szulei tartanak el ezt ugy ertem hogy azert akarsz sokat dolgozni vagyis penzt keresni hogy ugy ezerhesd lazán megvagy nem kell azon stresszelned hogy már hónao kozepen kezd kevés lenni a pénz. És sajnos a munka miatt ilyen sorozatgyártó gép lettél es nem nagyon lesz kedved utána semmihez emiatt. Szoval szerintem probáld meg a kapcsolatod elsosorban rendezni es utána vagy munkahelyet váltani vagy nem tudom de ily tonkremész egyszercsak :/
2017. jún. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha vmi mást csinálnál?


Okosan meg kell indulnod a jobb munka felé amit szeretsz csinálni.


A kapcsolatodat meg közben állítsd helyre az már durva ha egy ölelésre, simire sem vágyol.

2017. jún. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!