Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg ennyit érek másoknak?...

Tényleg ennyit érek másoknak? Egy csaj miatt már el kell dobni?

Figyelt kérdés

Van egy fiú haverom akivel már 3 éve ismerjük egymást, már 2 éve barátok vagyunk, de az utóbbi időben lettünk igazán jóba. Sokszor éjszaka találkoztunk, egész éjszakákat átbeszélgettünk, hülyéskedtünk stb. teljesen hajnalig de sosem volt köztünk semmi. Most lett valami csaja azt hiszem 2 hete, azóta nem ír, semmi. Egyszer írtam neki, de teljesen passzív, alig reagál, gondoltam jó nem erőltetem és ennyi teljesen megszakadt a kapcsolat. Pedig én tényleg barátként tekintettem rá, (NEM PASIKÉNT), mindig egymáshoz mentünk ha valami gond volt, vagy csak simán rossz kedvünk volt, és szar érzés hogy megszűnt ez a barátság egy csaj miatt. Mindig mondta hogy a volt barátnői féltékenyek voltak rám meg stb, meg egy volt csaja miatt tiltott le fb-ról is kb. egy éve. Gondolom ez állhat emögött, ezért nem beszél velem. De miért nem lehet felfogni hogy csak barátok vagyunk ?

Vagy ő akart többet és nem vettem észre? Bár szerintem nem... mert észrevettem volna.


Az a baj hogy a lányokkal nem jövök ki, a fiúk meg mindig többet akarnak, már nincsenek barátaim, és az ember akkor érzi valaminek a hiányát amikor már nincs jelen az életében. Egyedül érzem magam. Eddig is így éreztem, de most mégjobban.


2017. jún. 29. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Leszünk barik ? :D

Na jó viccet félretéve,én a második esettre tippelnék,hogy bejöttél neki csak nem vetted a lapot vagy pedig most nagyon elfoglalt lett,de ez is érthető most kezdődött el egy kapcsolata ilyenkor minden a másik körül forog.

2017. jún. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%

Biztosan többet ér a barátnőjével való jó kapcsolat, mint hogy veled "hülyéskedjen".

Ott megkapja, aminek egy férfinak szüksége van, te ezt nem adtad meg, így ne számíts sok jónak.

2017. jún. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
*jóra
2017. jún. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem bejöttél neki. Most, hogy talált valakit, megunta, hogy hiába próbálkozik.
2017. jún. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2-es te tipikus mintapéldánya vagy az itteni rosszindulatú nyomorultaknak....
2017. jún. 29. 22:15
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudod egy párkapcsolat és egy baráti kapcsolat két külön dolog, egy barátnak miért kéne megadnia azt ami egy párkapcsolatban van?-.-
2017. jún. 29. 22:16
 7/9 anonim ***** válasza:
34%

Én csak a valóságot tárom fel előtted, a fiúbarátod teljesen egyértelmű, hogy szexet akart tőled.


Ha ezért rosszindulatú és nyomorék vagyok az engem nem zavar, csak téged zavar a valóság :)

2017. jún. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ájjámále!


Csak jobban tudja a haverjáról, hogy mit akart, mit nem akart tőle.


Kérdezőnek

Nem te vagy az oka ez világos, nagyon kevés ember van aki nem ezt tenné.

2017. jún. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
42%

Nem állok le!


Ha volt a fiúnak nője akitől megkapta a szexet és teljesen elhanyagolta a kérdezőt, aztán annyira jóba lettek, hogy hajnalig együtt töltötték az időt (ekkor a csávó nem szexelt), majd lett ismét nője, akitől megkapja a szexet és ISMÉT nem érdekli a csávót a kérdező, akkor csak a szex reményében tartotta ilyen szinten a kérdezővel folytatott kapcsolatát, hogy elérhető közelségben legyen a szex vele.


Különben is a barátság extrákkal egy jó, egészséges, optimális dolog, az álszent erkölcsatyaistenek meg csak irigységből ellenzik.

2017. jún. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!