Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudnátok jó helyeket írni...

Tudnátok jó helyeket írni amitt érdemes megnézni. Országon belűl bárhól van valami érdekeség?

Figyelt kérdés
Sziasztok .Ez az ötlet nem tőlem van,hanem a haverom egyszer már megcsinálta .És onnan van az ötlet.Mert az lenne a terv hogy 2-3 héten át megpróbáljuk bejárni majd Magyarórszágot.Csak nem nyárra akarjuk időzíteni hanem iskola időben mert akkor nagyobb buli.Én 16F ő is 16F.Csak most van pénzem is rá hogy megcsináljuk és meg is fogjuk!Csak a rendőrök mennyi idő múlva találnának ránk?Mert szálás lenne ,pénz meg fontosabb dolgok is lennének.Mert ha kirugnak a suliból nem érdekell mert ugyse sikerűlt abba a suliba mennem amibe szerettem vólna.Meg csak a szüleim erőltették rám ezt a sz@r sulit.Amibe ien szar kockák járnak és elegem van hogy az életem unalmas .Felakarom dobni egy kicsit.Meg a barátnőmmel is nemrég szakitottam szóval semmi se tartt vissza ,meg mondtam neki hogy akkor elszökök és bejárom Mo-t.De azt mondta hogy sz@rik rám.Meg suliba is basztatnak.Nem fogadják jól a testépítőket :(.Voltam már szterós köcsög meg minden szóval csak jobb is ha kirugnak mert utálam azt a sulit!És az lenne a kérdésem hogy hova érdemes elmenni vagy 2-3 hét alatt mennyi várost lehett bejárni?Meg keőzbe edzeni is akarok.Szóval írnátok jó edző termeket az országban?Nagyából ennyi bocsi hogy hosszú lett de beakarom járni az órszágot!És jó helyeket írjatok már hogy mit érdemes meglesni.A válaszokat köszi előre.További szép napot kivánok .Üdv.

#szökés #helyek nézegetése
2017. júl. 1. 15:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Már megint egy analfabéta.Szerinted ki tud komolyan venni?
2017. júl. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!