Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudsz olyan pletykát hazai...

Tudsz olyan pletykát hazai sztárokról, közszereplőkről, amit bár bizonyítani nem tudsz, de elhiszel?

Figyelt kérdés

Például én viszonylag elég megbízható forrásból tudom(persze nem állítom), hogy van egy műsorvezető nő, full alkesz a mindennapokban, ez igazából már látszik is rajta, aztán van egy műsora, amivel járja az országot. Ilyenkor esténként berúg, mint a majom, aztán lefekszik helyi srácokkal, férfiakkal.

Nyilván nem mindennapos a szex, de előfordul.

A pia viszont tényleg megy.

Vagy szintén másik műsorvezető valójában meleg, pedig családja van.

Vagy egy másik nő, akiről most nem tudok úgy semmit, de régen mikor még fiatal volt, kb mindenkinek megvolt a stúdióban, nem egyszer partiba is vágták.


2017. júl. 1. 17:25
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Üzenem a "megbízható forrásodnak" hogy foglalkozzon a saját dolgával,és ne pletykáljon mindenkiről.Lehet hogy ismeri ezeket az embereket,de semmi köze sincs hozzá hogy mit csinál az illető vagy hogy homoszexuális e.
2017. júl. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Gondolom melyik nőről beszélsz aki járja az országot,az a főzőcskézős Marcsi vagy hogy hívják :D Ott evidens hogy megy a piázás..
2017. júl. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Én nem rá gondoltam :)

Nem is fogom megmondani meg eleve ez csak pletyka, nem kell elhinni, szóbeszéd, kb vicc.

2017. júl. 1. 18:01
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Pl. Demcsák Zsuzsa. Nagyon gáz. Játssza a csini családanyát, közben meg piás könnyűvérű nő.
2017. júl. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az a Nádai Anikó sem a két szép szemének köszönheti hogy műsort vezethet ...
2017. júl. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
El tudom képzelni, hogy igazatok van :D
2017. júl. 1. 18:28
 7/10 anonim ***** válasza:

Csonka Pici olyan meleg, mint a Szahara.

Alkeszt, nyugtatófüggőt ötvenet fel tudnék sorolni a médiából. Korda, Koós, Győzi, és még sokan mások.

2017. júl. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Persze, hogy tudok ilyet, várj, minnyá kitalálok egyet...

(Csak "vicceltem"...)

Így megy ez... :S

2017. júl. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nagy Duett.

3 gyerekes családanya (aki minden nap kiposztolja facebookra, hogy alacsonynövésű és elhízófélben lévő fitness férjével töretlen szerelemben él és imádják egymást) + a lovas színész (akivel párban volt). Rájuk nyitott a takarító néni egy raktárban, amint nagyon mélyen ismerkedtek éppen.

2017. júl. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Figyelmedbe ajánlom Szepesi Nikolett - Én, a szexmániás c. könyvet, melyben benfentes infokat tálal ki pl. milyen kis kukacuk van a szélesvállú sportolóknak v. milyen gyengén teljesítenek az ágyban. Konkrét neveket nem említ, de bárki rájön kiről ír...
2017. júl. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!