Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a magyar Youtube videósokról?

Figyelt kérdés

Szerintem teljesen felesleges és haszontalan, semmitmondó és számomra kínos videókat gyártanak, hogy az hihetetlen, és mégis több százezren nézik a videóikat, sőt rajonganak értük, igaz legtöbbje tini.


Párat összeszednem, akiket ismerek, és úgy gondolom, hogy nincs értelme annak, amit csinálnak:

Royalszabi, PamKutya, luckeY, UNFIELD, Viszkok Fruzsi, Barni., I Have No Idea Hungary, Boldzer, Már megint Kitty, OwnMcKendry, Radics Peti, Dezső Bence, BENIIPOWA


2017. júl. 2. 15:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
56%

Csak arra lennék kíváncsi, hogy miben nyilvánul meg a "számodra kínos" rész?

A felsoroltak közül egyről biztosan tudom, hogy egy műmájer köög.

Ha nem tetszenek, ne nézzed őket.

2017. júl. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom, van pár videós akit szivesen nézek, mert viccesek és néhányan tényleg okos dolgokat mondanak, azokból is vannak jók is rosszak.
2017. júl. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
71%

10 milliós ország vagyunk, így nálunk kevesebb a jó videós, mint pl. az USA-ban. De az arányokat tekintve, nincs probléma.

Ezek a videósok nem haszontalanok és feleslegesek, nem semmitmondóak, maximum téged nem érdekelnek a poénok, a sminkek és hasonló dolgok. Biztos van valami hobbid, amire hasonlóan rálehet húzni, hogy teljesen semmitmondó és felesleges, de ennek az égvilágon semmi értelme.

2017. júl. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nem a számodra megfelelő videósokat nézed. Én személy szerint nagyon sok videóst követek és nézem őket rendszeresen, de az általad felsoroltak közül kettőt ismerek hallomásból, a többiről most olvastam először.
2017. júl. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
52%

Számodra feleslegesek, de amúgy teljesen megértem őket mert mindig jobb azt csinálni mint szalag mellett 8 órában. Akiket felsoroltál max a felét ismerem.

A lényeg az hogy van rá kereslet. Tudod mint a Győzike show-nál. Senki se nézte de mindenki tudta hogy mi folyik benne :) Pedig ott is lett volna már lehetőség vagy csatornát váltani vagy kikapcsolni, de sokan nem így tették.


A legdurvábbak egyike pedig Molnár Krisztián még az hogy nézik bár azt is felesleges, de még feliratkozója is van vagy 25ezer asszem...


Amúgy nem teljesen felesleges. Pl a game-ket szoktam nézni, jó megnézni melyik játék milyen. Ráadásul én nem is játszom mert nincs alkalmas gépem hozzá.


28F

2017. júl. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
71%
Ezek az emberek részei a szórakoztató iparnak és van is rájuk igény tehát nem feleslegesek, ha ők feleslegesek akkor majdnem mindenki felesleges aki a szórakoztató iparban van, költők, írók, színészek, játékfejlesztők, animátorok, zenészek, sportolók stb. Szórakozni jó és ők ehhez hozzájárulnak szóval szerintem nem haszontalanok.
2017. júl. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
37%

Radics Petin sokat szoktam röhögni :D

Amúgy a legrosszabb, ez az "egymás felszopkodása".

Mindenki mindenkivel videót csinál, hogy egymás nézettségét növeljék. A másik, hogy az összes beauty/lifestyle csatorna egy az egyben ugyan az. Értéktelen, egyéniséget teljes mértékig mellőző beauty dolgok, a táplálkozási tanácsaik meg egyenesen röhejesek.


A másik pedig ez a szponzorációs mizéria és a pénz. Tele van ezzel az egész, akár burkoltan is, és ebből az egészből a Starnetwork nevű közvetítő cég jön ki szerintem a legjobban anyagilag. (Gyanúim szerint ide vezethető vissza az egyes videósok közötti "felszopkodás" mert minél több a nézettség, annál többet kap a Starnetwork is, és gondolom van egy záradék a youtuberekkel kötött szerződésben, hogy teljesítenük kell bizonyos feltételeket.)

2017. júl. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezek között egy sincs, akit rendszeresen néznék vagy mondjuk kifejezetten sok videót láttam volna tőlük...csak egy-két videót néztem, de igazából egyik sem fogott meg. Sőt nem is ismerem mindegyiket...Szerintem az a baj, hogy boldog-boldogtalan videózik, viszont nem mindenki alkalmas rá. Látják, hogy mások is csinálják és milyen menő, mennyi feliratkozójuk van stb. és akkor ők is szeretnének, csak sajnos ahhoz nem elég, hogy legyen egy géped meg egy kamerád. Szerintem nagyon kevés az egyedi, eredeti, különleges és érdekes tartalom....Én sosem próbálkoztam ilyennel, de elhiszem, hogy biztosan nagyon nehéz lehet, főleg ha az ember valami új vagy különleges ötlettel szeretne előállni, hiszen már nagyon sok mindent megvalósítottak és elég sok kreativitásra, találékonyságra van szükség ahhoz, hogy az ember valami újat alkosson. Így nagyon sok csatorna, videós esetében azt látni, hogy csak utánozzák, majmolják egymást és szinte mindenkinél megtalálni ugyanazokat a videókat... Valamint sokszor a saját személyiségük sem érezhető, ami szerintem azért fontos lenne, hiszen ezzel is kitünhetnének a többi közül, de nagyon sok olyan videós van, aki még csak értelmesen, összefüggően sem tud beszélni....nemhogy mondjuk még elgondolkodtató vagy humoros is legyen a mondanivalója. Egyébként szerintem van egy-két videós, aki azért jól csinálja, amit csinál vagy legalábbis érdekes dolgokkal foglalkozik és meg tud ragadni, leköti a figyelmemet... Pl. Szirmai Gergő csatornái, Magyarósi Csaba, Lilla vlogja. Régebben volt egy Kávészünet pszichológussal elnevezésű is, aminek a koncepciója, témája alapvetően tetszett és érdekes volt, de néhány ponton azért annyira nem voltam kibékülve vele. Most hirtelen ennyi jutott eszembe, de többségében én is külföldieket nézek.
2017. júl. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
47%
Oké, valaki végigment és lepontozta a válaszokat. Nyugtassa meg a tudat, hogy a fent említett videósok bármelyik videója hasznosabb, mint az illető egész élete.
2017. júl. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ja és a TheVR-t kifelejtettem :)
2017. júl. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!