Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nevezhetem magam nyugodtan...

Nevezhetem magam nyugodtan amatőr gokartversenyzőnek? 20/F

Figyelt kérdés

Gyakran megkérdezik az alkatomból adódóan meg úgy általánosan ismerkedésnél, hogy sportolok-e valamit?

Erre gyakran nem tudom mit feleljek mivel nem vagyok élsportoló, viszont gokartozni régóta szeretek meg versenyeken részt venni, általában jó eredményekkel igaz még csak néhányan indultam de erre büszke vagyok és szívesen hangoztatnám. Mivel jártas vagyok az autó/motorsportokban ezért tudom, hogy egy igazi profi gokartversenyző szintjéhez sehol sem vagyok nemhogy autóversenyzőjéhez de mégis jól esne azt mondani, hogy versenyzek.

Nem volna túlzás ezt így kijelenteni vagy az átlag ember úgysem tudja, hogy működik az egész ha van pár kupám már annak számítok a szemükben vagy csak kinevetnének?



2017. júl. 2. 23:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Azért ez eléggé visszafelé sülhet le ha a későbbiekben jobban megismerkedtek és kiderül, hogy egy kissé túloztál. A helyedben úgy csinálnám, hogy megmondanám neki, hogy "gokart versenyekre járok és van pár győzelmem is már." Ez nem is túlzás és azt is látja, hogy csinálsz valamit.
2017. júl. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Igen így tényleg szolidabb a megfogalmazás.

A túlzást mire véled? Vagyis az esetemben mi lehet a túlzás?

2017. júl. 2. 23:54
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát csak arra, hogy ugye ha azt mondod, hogy gokartversenyző vagyok, az a legtöbb embernél azt jelenti ,hogy egy csapatnál vagy igazolt versenyző. Edzésekkel, szponzorokkal, egyebek. Na ugye ez a mai fiatalság értelmi szinjét elnézve, elég nagy blama lenne, mikor kiderül, hogy nem. Mert persze, az értelmesebbek értik ,hogy nem annyira komoly szinten csinálod, de ha őszintén belegondolsz. Manapság hány normális emberrel lehet találkozni? Én a helyedben ezért mondanám azt, amit írtam. :)
2017. júl. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad, hogy nyertél.

Akkor valami ilyesmi lehet a helyzet: Elmentél párszor a helyi pálya által szervezett "amatőr versenynapra" amin boldog boldogtalan indulhat, aztán nem lettél utolsó. Őszintén szólva, ez olyan, mintha egy társkeresőn kiírnád, hogy kondizol, mert már voltál bent kétszer a futópadon. nagyképű, parasztvakítás. Baromi nagy csalódás lesz. Mert ugye erre csak a golddiggerek harapnak, ők meg nagyot koppannak.


Van ilyen ismerősöm, ők Ladával járnak szlalomversenyre. Legalábbis szerintük. Összetákoltak 3 Ladát, lefújták versenyszínűre. Kivonultak egy (azaz egy darab) versenyre. A három autóval összesen 1 (azaz egy darab) mért kört tudtak teljesíteni. De már az újság is lehozta, hogy új versenycsapat alakult.


szánalmas és röhejes.

2017. júl. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 szántóvető ***** válasza:
persze,akár profinak vagy világbajnoknak is.
2017. júl. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Igen értelek benneteket :D

Akkor ennyi erővel a haverjaim sem mondhatják, hogy fociznak (elég jól tudnak) attól, hogy voltak néhány focibajnokságon meg minden héten lejárnak a pályára edzeni?

2017. júl. 3. 10:14
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

A focista az az aki ebből él, Magyarországon ez az NBI kis jó indulattal még a következő osztály. De aki megye kettőben egy egyeneset nem tud rúgni az nem focista. Hobbiból focizik, ennyi.


1. verzió: Szia, Jani vagyok, szakmám lakatos, hobbim a foci, játszom a helyi csapatban, megye kettőben.


2. verzió: Szia, Jani vagyok, focista, hobbiból bejárok három műszakban hegeszteni a Mávag-ba, amúgy.


Érzed?

2017. júl. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 szántóvető ***** válasza:
ez az 'amatőr'jelző olyan ciki,ezt nem hangoztatnám mások előtt.
2017. júl. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nyugodtan nevezd maga versenyzőnek, előbb utóbb úgyis jön valaki aki bebizonyítja, hogy semmi közöd az egész versenysporthoz. Akkor majd éghetsz!
2017. júl. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 veterán vas ***** válasza:

Lassan minden nagyvárosban akad egy gokartpálya. Ezeken egy unalmas hétvégén van amikor 100-200 ember is megfordul pár kör erejéig. Ezek szerint, ebben a kis országban több tízezer"amatőr gokartversenyző"-ről beszélhetünk?

Különben is:

-van saját gokartod?

-melyik szakosztálynál versenyzel?

-milyen kategóriában szoktál nevezni?

-hol publikálták az eredményeidet?

-hányadik lettél az előző versenyszezonban?

:(

2017. júl. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!