Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szép név a Diána? Tetszik nektek?

Szép név a Diána? Tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Milyen benyomást kelt bennetek, milyennek képzelitek a viselőjét?
2017. júl. 4. 17:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
Nekem a cukor jut az eszembe róla, meg a Kádár időben az italos polc az ABC-ben.
2017. júl. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem feltétlenül Diana hercegnő miatt de szerintem olyan kis hercegnős:) szerintem nagyon szép nev:)
2017. júl. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%
Szép név, de nem képzelek el róla semmilyen lányt. Ez az egyik legnagyobb hülyeség. Ez csak egy név basszus. Nem gondolod komolyan, hogy minden Diána egyforma nem ?
2017. júl. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Nem tetszik. De a hangzása összhangban kell hogy legyen a vezetéknévvel, és akkor már más megítélés alá esik.
2017. júl. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)


#1, made my day :)

#3, tudom, hogy nem minden Diána egyforma, ez azért elég egyértelmű, nem? Arra gondoltam, hogy a legtöbb névhez azért tapadnak dolgok az elménkben, sokszor csak tulajdonságok. Pl. szerintem a Diána komoly hangzású, komolynak képzelem a viselőjét :)

2017. júl. 4. 17:57
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a név alapján egy okos, és mélygondolkodású személy jut eszembe. Egy kis lazasággal :D
2017. júl. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem szép.
2017. júl. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%

Az én lányom Diána. Már tini koromban elhatároztam, ha lányom lesz, Diána lesz a neve.

Nincs oda érte. Diának hívja mindenki, mert ő úgy akarja. Ennyiből Klaudia is lehetne, de hát ez van. :) Engem nem zavar, mi is elfogadtuk. Pedig a vezetéknevével együtt kimondottan jól hangzik.

2017. júl. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
60%

8-as vagyok. Nna most ezzel mi rosszat írtam, hogy lepontoztok? Amikor bemutatkozik valakinek, természetesen a teljes nevét mondja. Nem kislány már.

Tényleg nem értem, főleg így, hogy a lányom neve és az apjának se volt kifogása ellene, amikor a névválasztáson gondolkodtunk. :)

2017. júl. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

#8, én zöldet nyomtam a válaszodra, és én sem értem, miért pontoznak máshogy, jó választ adtál és személyes dolgot is felhoztál.

Érdekes, engem pont az zavar, hogy sokan a Diából azt hiszik, Klaudia vagyok, és azt a nevet ki nem állhatom ősidők óta :D Szóval igen, a Diánák sem egyformák :)

2017. júl. 4. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!