Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki az aki bedől ezeknek a...

Ki az aki bedől ezeknek a videóknak? Hogy a szoli nem káros? Csak szerintem csúnyák ezek az emberek ezzel az erőltetett barnasággal?

2017. júl. 4. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy egy szolárium tulajdonos a szoli előnyös hatásairól fog beszélni, és nem a károsakról. Amit viszont soha nem fogok megérteni, hogy miért adnak egyesek ezért pénzt, amikor ott van a Nap. Ingyen.
2017. júl. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A nap is ugyanolyan káros, tehát szinte ugyanaz. Ugyanis ha a bőr barnult, akkor már károsodott.
2017. júl. 4. 19:38
 3/8 A kérdező kommentje:
De amúgy nem is a tulajdonosok nyilatkoznak.
2017. júl. 4. 19:38
 4/8 anonim ***** válasza:
"Ugyanis ha a bőr barnult, akkor már károsodott" Ez nem igaz ha télen tud pihenni.
2017. júl. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Több millió ember elhiszi, hogy a Föld lapos. Hidd el, rengeteg buta ember van.
2017. júl. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%
Und már meg a hadjáratodat a barna bőrt előnyben részesítő emberek ellen.. VÁGJUK, HOGY TE A FEHÉR BŐRT PREFERÁLOD, de bánatodra mindig lesznek olyanok akik meg nem, DEAL WITH IT. Várjuk az 500. ilyen kérdésedet -_-'
2017. júl. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nyilván egy szolitulajdonos nem fogja maga alatt vágni a fát. Úgy, ahogy az ügyvéd sem fogja azt mondani, akit kirendeltek a tolvaj védelmére, aki elég gyanús, hogy tényleg bűnös volt, hogy "ez az ipse tényleg lopott". Akinek meg van egy csepp esze, az utánanéz, nem hisz el mindent, amit egy nyilvánvalóan reklám videóban lát. Aki meg buta, vagy hinni akar benne, hogy a szoli az nem káros, annak megmutathatod a legpontosabb tudományos kutatást, nem akarja majd elhinni.


Az meg, hogy szerinted szép-e, szíved joga így gondolni, de másnak meg más tetszik, ennyi, mindenkinek más az ízlése, el kell fogadni. (mondom ezt úgy, hogy nekem is a fehér bőr tetszik jobban)

2017. júl. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem a barna emberek miatt írtam ki ezt a kérdést, hanem inkább a buta emberek miatt. A barna bőr úgy szép, ha az természetes, mint a latin nőknél. A szolitól viszont bármely fehér ember, olyan erőltetetten néz ki. A legjobb, amikor ehhez a szoli barna bőrhöz szőke haj társul. Amúgy nekem a fehér bőrszín tetszik.
2017. júl. 5. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!