Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Dely Peter (HErBY) csak...

Dely Peter (HErBY) csak szerintem egy irritáló ingyenélő b@rom?

Figyelt kérdés

Még mielőtt valaki írná nem vagyok rá irigy mivel egy alkoholista munkakerülő "ember".

Régebben néztem de már kinőttem a hülyeségeiből, csak sajnálni tudom a saját nyomora miatt!!

Te neked mi a véleményed róla?



2017. júl. 4. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Kb dettó ugyan ez mint neked. De szerencsére van még sok normális gondolkodású ember aki ugyan így gondolja.
2017. júl. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

nem csak szerinted, biztos vannak még hozzádhasonló emberek, akik nem bírják ki, hogy ne másokkal foglalkozzanak.


engem idáig sem érdekelt, mi van vele. ami nem érdekel, arról nem veszek tudomást.

2017. júl. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

A negatív reklám is reklám. A nevét ismerem és az arcát is, de egy tartalmát sem néztem meg. Lehet a kérdésed felkeltené a figyelmem, elkezdeném nézni és fizetni is neki, te pedig csodálkozol hogy miért ingyenélő -> mert van közönsége.


Ha valakit utálsz akkor ignoráld és ne terjeszd a nevét.

2017. júl. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3

Igazad van!!!

2017. júl. 4. 19:52
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

Nekem nem tetszik, sose voltak színvonalas, jó videói.

Inkább nézem freddyD-t vagy Reactor-t, na ők tényleg minőségi videósok voltak, és nem volt megvehető a tehetségük.

2017. júl. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 2015-től kezdtem követni. Idén márciusában leiratkoztam róla. Unalmas volt már korábban is, de gondoltam majd kialakul. Szét mentek diával és kb csatornát is válthatna érted. Nem az az ember, akit szívesen követek/támogatok.

Az meg, hogy alkoholista meg ingyenélő... hát nézd, megoldotta nem? Nem egy videóssal veszett össze. Nem haragszom rá, csak nem vesztettem volna semmit, ha nem tudok róla vagy nem találok rá.

A reklámozásról meg annyit, hogy előbb vagy utóbb úgy is rátalálsz, akkor meg tán eltudod dönteni, hogy kell-e vagy sem. Csak hát többnyire gyerekek nézik és azok manipulálhatóak.

2017. júl. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
82%

Alkoholista? Lehet... Az ingyen élőt azért soknak tartom. Egyáltalán nem látunk bele az anyagi dolgaiba, nyilván nem saját házban lakik, de gondolom ugyanúgy beszáll a költésgekbe. Vagyis gondolom, de mivel erről nem igazán tudunk semmit, nem hiszem, hogy szép dolog lenne egy emberre ezt rákiabálni. Az, hogy iszik pedig nem mint Youtubeost hanem mint embert minősíti. Szerintem egy nagyon tehetséges videós volt Peti, tele kreativitással. Mindig igyekezett olyat csinálni ami másnál nincs. Nem úgy mint most... Ma kb az számít újnak, ami még nincs MO.-n és külföldről koppintják. Az ég világon semmi fantázia nincs a videókban (természetesen vannak kivételek nem is egy!). HErBY azért alkotott régen rendesen. Szerintem. Én nagyon szerettem még azt is megkockáztatom, hogy az egyik legkedveltebb videósom volt. Annyiban viszont igazatok van, hogy mára eléggé ellaposodott sajnos. Én sem nagyon követem már őt évek óta, csak 1-2 videó erejéig, már engem sem fog meg a munkássága. De azért ne felejtsétek el, hogy nagyon sokat köszönhet neki a magyar Youtube. Sok videós (tudom hogy közhely) az ő hátán kapaszodott fel, vette az ihletet a videóihoz. Aztán ők kinőtték magukat és azóta estimesét gyártanak a kiskölyköknek. Amivel nincs is baj mert sajnos már erre van a legtöbb igény. De azért ne szidjuk ennyire, főleg ne az életstílusa miatt. Mint mondtam ez mint embert minősíti, nem pedig mint Youtubert.


Nem vagyok egyébként kis Höjbi fanboy, nem is őt akarom védeni minden áron, de ne köpdössük már ennyire. Még ha nem is igazán tudja mostanság az a színvonalt hozni mint anno. Ez tény.


De ez csak az én véleményem :D

19F

2017. júl. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tényleg az, úgyhogy én is egyetértek a kérdezővel.
2018. febr. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!