Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azok a lányok akiket látni...

Azok a lányok akiket látni nap mint nap az utcán, buszon meg egyéb nyilvános helyeken és a telefonjukba vannak borulva, azoknak mindnek férfiak udvarolnak folyamatosan?

Figyelt kérdés

tényleg ez lenne a mai világ, a nőknek egész nap udvarolnak, kivéve amikor alszanak?


ti is érzitek hogy ez egy tébolyda?


teljesen fel van tolva már az egójuk a csillagos egekbe.


F/26


2017. júl. 7. 07:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%
ez hulye bmeg :Dddddd azert, mert telefonoznak, esetleg messengereznek, torvenyszeru, hogy "udvarolnak" nekik?! es azert tettem idezojelbe, mert a "jo csocsod van megdugnalak", amit legtobbszor kapunk, nem minosul udvarlasnak. ezzel nem fel, hanem inkabb le lesz tolva az egonk, de gondolom, kicsi a farkad, azert vagy komplexusos (nem mintha minket, noket erdekelne a farokmeret, de ti meg ezzel vagytok megaldva 0-24ben) :Ddd
2017. júl. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%

lehet,hogy játszanak a telefonjukon vagy chatelnek a barátnőikkel,amiből van esetenként 22 000.

Nem ismered a mai lányokat,fiatalokat.Még azt is képesek megosztani a másikkal,hogy éppen most pukiztak,nem biztos,hogy egész nap pasikkal kommunikálnak.

2017. júl. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
100%

Szerintem ezt így általánosságba nem lehet kijelenteni. Ezer dolog miatt lehetnek beleborulva a telefonban. Egy részének biztos, hogy udvarolnak.

Tébolyda lett minden persze. Csak menj végig pesten. Mindenki a telefonba bújva. Mindent azon keresztül intézünk.. kapcsolatok, információ szerzés, vásárlás stb.

Arra van igény, hogy az egó ápolva legyen.. majd idővel változik, mások lesznek az igények.

2017. júl. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

"de gondolom, kicsi a farkad, azert vagy komplexusos"


nem kicsi a farkam.


engem inkább az idegesít hogy tényleg úgy tűnik hogy egész nap udvarolnak szinte minden nőnek.

2017. júl. 7. 07:50
 5/24 anonim ***** válasza:
27%
Dehogy: az eszi dugas kepeit katalogizaljak es toltik fel
2017. júl. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
64%
miert, a te "udvarlasodat" leszrjak? :) gondolom, igen, kulonben nem idegesitene, es ilyen ellenseges, primitiv modon se beszelnel a nokrol. de ha savanyu a szolo, gondolkozz el, hogy talan a sajat stilusodon kene valtoztatni, mar ha tenyleg nem kicsi a farkad, es nem ebbol fakad a sperman kivul a rosszindulat es komplexus is ;)
2017. júl. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Én nem veszek részt ebben a tébolydában, én élőben szeretek udvarolni.


Klasszikus férfi vagyok, kalapom is van, általában abban megyek ha udvarolni akarok.

2017. júl. 7. 07:54
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
szexi lehetsz nagyapad 70 eves kalapjaban 😂😂😂😂😂😂
2017. júl. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

:-)


utolsó : te valami cserfes tinilány vagy?

2017. júl. 7. 08:00
 10/24 anonim ***** válasza:
76%
ez az a bolond szuz 26 eves, egyszer egy masik kerdesnel beoltottam a gyereket es elkezdett privatban szidkozodni, a kerdese arra iranyult miert szuz meg mindig.
2017. júl. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!