Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kezdhetek teljesen új életet?

Kezdhetek teljesen új életet?

Figyelt kérdés

Totálisan elegem van magamból, egyáltalán nem tetszik az életem. Azt találtam ki, hogy elkezdek gyűjteni pénzt, mindent félrerakok amit csak tudok és amkor 18 leszek, nevet változtatok és elmegyek külföldre, hogy senki ne találjon meg. Arra gondoltam, hogy Los Angelesbe költözöm, oda fogok járni valami egyetemre vagy főiskolára és utána már az új nevemmel és az új külsőmmel elkezdek színészkedni.

Most leszek 13 augusztusban, még 5 évem van. Szerintetek összejöhet ennyi pénz addigra és meg tudom csinálni?



2017. júl. 7. 19:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
kis naiv :)
2017. júl. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Te ugye most csak hülyéskedsz? Mêg 13 éves sem vagy, mitől lett ilyen szar az életed? Inkább még tanulj, aztán 10 év múlva térj vissza erre a témára. Még ki sem alakult az életed, de te már nevet akarsz változtatni... Ez röhejes.

(Kövezzetek meg nyugodtan😉)

2017. júl. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Miért olyan fura, hogy már ennyi idősen elrontottam az életemet? Történtek velem dolgok. :(
2017. júl. 7. 20:05
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

Jaj szegény kislány, mégis hogy rontottad el az életed??


Amúgy ja 300-400 ezer 1 jegy Los Angelesbe ha nem valami noname repülőtársaság gépén akarsz utazni.


Többb mint 1 millió forint kell...

2017. júl. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

# 4, nem szeretnék beszélni róla, de a lényeg, hogy ha már nagykorú leszek, senkivel nem akarok még csak találkozni sem a mostani életemből.

Gondoltam, hogy elég sok pénz kell majd a tervemhez, de remélem, hogy 5 év alatt összegyűlik. Valmikortól lehet dolgozi is, 15 vagy 16 évesen, nem tudom pontosan.

2017. júl. 7. 20:13
 6/12 anonim ***** válasza:
Tanulj meg angolul jól aztán gondolkodj, csinálj(atok) egy start upot. És akkor van pénz 17 évesen.
2017. júl. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
# 6, köszönöm, ez jó ötlet!
2017. júl. 7. 21:12
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Ugye tudod, hogy az nem úgy van, hogy te kirepülsz, és ott vígan élsz? Nem egyszerű tartósan bejutni az államokba, főleg most. Van, hogy be sem engednek. Igen merész álom, minimális az esélye, hogy sikerüljön. Gyerek vagy még, majd rájössz, micsoda csacsiság ez. :)
2017. júl. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%

Na de még:


Mire jó Los Angelesben egyetemre járni és sikeres diplomával dolgozni vkinek max 2 millióért havonta?

Én ezt is átgondolnám még a helyedben.


Nem igaz, hogy vkinek nincs min 5 olyan ötlete (termék, szolgáltatás) amiből éves 100 millát bekasszál pár év múlva.

Olyanban gondolkozz ami sok ember problémáját orvosolja, nem nagyon van, környezetbarát vagy vmi eddig lehetetlennek a megoldása.

2017. júl. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Először is, szerintem keresd fel az iskola pszichológust!

Másodszor pedig, addig annyi minden változhat még... próbáld a problémáid a jelenben megoldani.

Fel a fejjel :)

2017. júl. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!