Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha vki nem jött el a tinderes...

Ha vki nem jött el a tinderes randira és azóta nem ír, akkor mi van?

Figyelt kérdés

Szóval ilyenkor az történik, hogy megnézett messziről és annyira nem terszettem neki élőben, hogy oda sem jött?


Szerintem nincsenek "félrevezető" képeim...



2017. júl. 9. 01:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább el se ment.
2017. júl. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát az szopás :D
2017. júl. 9. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Előtte már kb. 1 hetet beszélgettünk chaten, egész sokat. Annak nem tudom, mi értelme lett volna a részéről, ha el sem jön. Azért gondoltam rá, hogy talán nem tetszettem neki élőben...
2017. júl. 9. 11:57
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem annyira rémes legyél, vagy nem tudom mi a baj itt:))


Annyi szent, hogy én nem látom értelmét az ilyenféle "randizásnak", legalábbis én ha találkozom is valakivel tinderről, akkor biztos nem randinak fogom fel az első találkozást, hanem úgy veszem, hogy csak baráti ismerkedés-élőben, mert annak több értelme van számomra, mint internetes-randi.

Barátilag meg bárkivel el lehet beszélgetni az első találkozásnál, én az elsőtől biztos nem várnék semmit...

2017. aug. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!