Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fenyegetés? Mi a teendö?

Fenyegetés? Mi a teendö?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, pár hete állandóan irkod, hivogat hogy menjek ki vele. Azt állította nincs baratnöje. Írta, hogy szüksége van rám, stb, én persze nemdöltem be, tudtam mire megy ki a játék. Ráírtam az "exére", megkérdeztem töle csak annyit, hogy együtt-e vannak, én tovább nem is firtattam. Egyszer csak csönget hozzám a pasi, fenyeget, ha nemhozom rendbe, akkor kicsinál mindenkit körülöttem, kibszat munkahelyemröl, és tönkretesz. Mondjam azt a csajnak, hogy én féltékeny voltam, akarom öt, és hogy a pasi nemtehet semmiröl. Még ilyenkor is lenne pofája hazudni. Egyszer csak megjelent a csaj, a csajjal nemlehetett komunikálni, nekem akart esni. Elmondtam neki sajnálom, de ezt rendezzék le egymás közt, és elmentem onnan. Aztán a csaj írt még FB-on, hogy neharagudjak rá, de hogy nem e küldeném el a konverzációt. Ignoráltam. Nemtudom mit csináljak. Hagyjam az egészet figyelmen kívül? 23L
2017. júl. 11. 08:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"nem e küldeném el a konverzációt. Ignoráltam. "


akceptálom, hogy ignoráltad, alternatív szolúció abandonálni a facét

2017. júl. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ne foglalkozz vele. Ha zaklat, jelentsd fel.
2017. júl. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 vantel ***** válasza:
Rossz helyzetbe kerültél és még fokoztad is. A fenyegetés az bűntett, rendörség is segíthet. Kérj felnőttöl segítséget.
2017. júl. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 acelsziv ***** válasza:
34%

Itt a nyár és dolgoznak a kamugépek.

Pocsék helyesírásod van, fogalmazni nem tudsz de olyan szavakat használsz, amelyek jelentését te sem érted, hogy okosnak tűnj.

Takarodj inkább dolgozni.

2017. júl. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
bocsi, örülök hogy te tökéletes vagy, de nem Magyarországról vagyok, ezért elnézést kérek a helyesírásomért, de gondolom azért értelme van annak amit írtam, ha mások reagáltak rá. és nem kamu kérdés, sajnos
2017. júl. 11. 12:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Előzményeket leírhatnád, pl. hogyan került be az életedbe ez a fószer? Honnan tudja a címedet? Mert ebből az egérlátta sztoriból nem sok minden derül ki.
2017. júl. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 acelsziv ***** válasza:
jajaja Eddig az volt a kifogás, hogy telefonról írtok. Most már a nem Mo -ról vagyok. Legközelebb mi lesz?
2017. júl. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szlovákiából vagyok, de ez mellékes. 5 éve ismertem meg,akkor jártunk ki, találkozgattunk, de végül jobbnak láttam, ha a kapcsolatunkból inkább nem lesz semmi. idöközönként rám írt, múlt évben is többször, de én nemakartam vele találkozni, úgy mint most sem
2017. júl. 12. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!