Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 17F vagyok kb 168-170 cm es...

17F vagyok kb 168-170 cm es nem szeretnek ekkora maradni es mar legalabb 2 eve ekkora vagyok es nem nottem 1 cm-t sem mi tevo legyek, hogy ez valtozzon vagy hogyan lehetne ezen valtoztatni vagy barmi modszer arra, hogy nojek valaki valami tipp?

Figyelt kérdés

2017. júl. 11. 16:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez nem alacsony. Mo.-n egy átlag nő 164 cm magas (ha nem hiszed, utánanézhetsz), szóval bőven van kiből válogatnod.
2017. júl. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
24%

Elsőre azthittem lány vagy..

Nagyon kis törpe lehetsz :c

Apád hány centi?

Kb.akkora leszel mint ő..


16/f

184 cm

2017. júl. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Még reménykedhetsz, hogy nősz picit, de ha nem, nem. Vannak férfiak jóval 160 cm alatt is...
2017. júl. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
0%
Nyugi Messi is csak 168 cm és ember számba se veszik...
2017. júl. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

A második felrakhatja a centijeit, ahova akarja. A magasság önmagában nem tesz senkit sem széppé, sem rendessé.

170 cm nem a világvége, nagyon sok 160 alatti lány van és hidd el, nem mindegyik akar magának kosaras palit.

Egyébként a fiúk akár 20 éves korukig is nőhetnek. Apukád mekkora? Kb.olyan magasságra számíthatsz te is. Tenni nem tudsz semmit azért, hogy nagyobb legyél, mert ez genetika.

De ismétlem, alacsonynak lenni nem halálos betegség. Ez csak egy kifogás, amivel előszeretettel élnek azok, akiknek a rossz dumájuk vagy az igénytelen külsejük miatt nem megy a csajozás. Nem egy, nem kettő kicsi srácot ismerek, akiket az alacsonyságuk semmiben nem akadályoz, mert olyan lehengerlő a személyiségük (és természetesen nem hagyják el magukat, sportolnak, egészségesen élnek), hogy a lányoknak eszükbe sem jut a magasságukkal foglalkozni. Persze nyilván nem is a 20 cm-rel nagyobbaknál próbálkoznak, de a pici csajok között is van ám szép, nem is kevés.

2017. júl. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szüleid, nagyszüleid mekkorák? Öcsém magasabb lett apánknál, és a te korodban még nem érte el a végleges max. testmagasságát. Még nem álltál le a növekedéssel. Egyébként meg megfelelő sporttal rá tudsz segíteni.
2017. júl. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Állj ki az esőre.

Nos, komolyra fordítva a szót, ez ellen nem tehetsz semmit. Én lányként vagyok 168 cm és én sem bukom kimondottan a magas pasikra.

Nem feltétlenül függ a magasságod a szüleid magasságától. Egy példa: van két bátyám, fiatalabbik 190+ cm, idősebb 175 cm, pedig apukám is 190+os és anyum is 175 körül van. Szóval elméletileg apum, anyum magas, mindhárom gyereknek felhőkarcolónak kéne lennie, de igazából lányban én sem vagyok olyan hű de magas. Én 15 éves korom óta vagyok ekkora, azóta semmit nem nőttem.:D

De még simán nőhetsz, fiúk később érnek amúgy is.

Ha meg ekkora maradsz, akkor sem tudsz semmit csinálni, mint elfogadni, hogy te így vagy jó, ahogy vagy! :)

2017. júl. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
17%

hmm most én mit írjak ? akinek az életét a magassága tette tönkre ?


Csak felvázolnám a dolgokat amik velem történtek.


--14-15 éves koromban voltam 8.-as, akkor nőttem utoljára mindenhova. Akkor mutáltam stb...170 cm lettem, ekkorára nőttem meg. Persze már akkor is egy picit zavart az alacsonyságom, de úgy voltam vele, hát 14 éves vagyok még csak, és a lányok se érdekeltek még úgy, persze megnéztem őket meg minden, de kb ennyi. Fiuk közül én voltam a legkisebb. Néhány fiú osztálytársam 1 fejjel magasabb volt mint én. Emléxem, minden évnyitón akkorát nőttek a többiek, én meg semmit vagy csak alig.Lányok mondták nekem, hogy majd létra kell, hogy felérjem a lányokat. Ez bennem maradt, de nem igazán izgatott a dolog még !


Nyáron betöltöttem a 15. Ekkor már nem nőttem semmit, pedig kellett volna ! Középsuliba már az első napon megcsapott az, hogy úristen milyen alacsony vagyok. Beilleszkedni ez miatt nem tudtam. Személyiségem kezdett eltorzulni. Azaz még jobban elszigeteltem magam, nem szóltam senkihez stb. és a tanulmányaimra is kihatott ez az egész. Azt ugye nem kell írnom, nyáron megint nem nőttem semmit.


16 évesen koleszba kerültem. Nahh itt tudatosult bennem az, hogy miért is vagyok ilyen alacsony. Ahogy a többieket elnéztem, kb 12-13 évesek voltak akkorák mint én ! Akik még nem serdültek, azaz még teljesen kisfiúsak voltak. Pl: beköltözésnél láttam néhánynak az apját. Igen, itt döbbentem rá arra, hogy velem hogy kib.sz.tt az apám. Mindegyiknek az apja minimum 180 cm volt, de a legtöbb ennél is magasabb, azaz mindegyik elérte az átlag férfi magasságot ! Akik 190 cm-es voltak azoknak a gyereke is magas volt már 11-12 éves korában, és még nem serdültek !

Hatalmas depresszióba estem. Öngyilkos akartam lenni. Tudtam, hogy milyen kegyetlen élet vár rám. 16 évesen már szerettem volna barátnőt ,de törpén esélytelen volt, főleg úgy hogy már lelki sérült voltam.


Most ugrok sok évet.


- Egyetemen pl: hátsóajtókon mentem be, nem szerettem látni, azt hogy a többiek milyen magasak. Itt se beszéltem senkivel. Bementem előadásra és jöttem is.


Szüleimet okolom azért amiért ilyen életem lett. Apám 168 cm, anyám 158 cm. Nővérem 158 cm.


30 éves vagyok, és soha nem volt barátnőm. Szűz vagyok. Már ott tartok, hogy már nem is akarok senkit. Kb 2 éve, hogy már beletörődtem ebbe az egészbe. Beteg vagyok mentálisan, lelkileg. Apámmal amúgy 10 éve nem beszélek.

Felelősségre vontam ,hogy hogy mert gyereket csinálni, amikor őt is zavarta fiatalon a magassága. Nővéremnek bezzeg mondta magashoz menjen, mert akkor a fia is magas lesz. Ha ennyire tudta a dolgokat, hogy mert gyereket csinálni ? AZ ő apja is törpe volt.

Anyám meg az igénytelen...rögtön az elsővel gyereket csinált és hozzá ment. Mondtam őneki is, miért nem férfival csináltál gyereket ? most láthatod mi lett belőlem.


Néhány dolgot még írok amiket csináltam 4-5 éve.

pl. ha jött velem szembe egy magas ember azonnal átmentem a másik oldalra. Itthon kimértem 8-10 cm-t és felálltam rá, és behívtam anyámat, hogy nézd milyen jó lenne, ha ekkora lennék, átlag férfi magas. Utcára alig megyek, nem akarok szembesülni azzal, hogy selejt lettem. Vagy ha látok egy párt, akkor ara gondolok nézve őket, hogy nekem nem adatott meg ilyen élet, a rohadt apám miatt. Többet nem írok, mert azok még durvábbak...


Számítógépünk 18 éves koromra lett kb...az előtt még utána se tudtam nézni a dolgoknak, hogy mit lehetett volna tenni

Hormonkezelés ? Serdülő kor előtt kellett volna alkalmazni, de most is hiába mondom anyámnak hogy miért nem vitt el, most is csak azt mondja veszélyes...


Mi a tanulság ebből ? hát az, hogy alacsony férfi ne csináljon gyereket semmiképp.

2017. júl. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
16%

Előző vagyok


Amúgy minden olyan kérdés itt az enyém ami úgy kezdődik, 170 cm vagy az alatti férfiakat kérdezném...

2017. júl. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
77%

Utolsó te egy beteg fa* vagy!

Szerintem lődd lemagad nem azért vagy nyomorék mert alacsony vagy , hanem azért mert így gondolkozol , remélem kamu az egész , ha meg nem akkor nyugodtan legyél öngyilkos te beteg ge*i . verjem a*adba

2017. júl. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!