Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek túlnyomó része...

Az emberek túlnyomó része szeretné megélni azt az élményt amikor az autószalonban már csak egy papírmunka választja el attól hogy beüljön a 30-40 milliós autójába?

Figyelt kérdés

Még múltkor láttam egy videoklipet amiben az elején lassított felvételben sétál befelé a szalonba egy fekete rapper, és csak a cipőjét látni, az ügyintézővel beszélgettek majd hozta a papírokat, és megírták őket, átadta a kulcsokat és onnantól mutatja ahogy kiáll az üzlettől majd beletapos a gázba.


Én bevallom hogy ettől engem is kirázott a hideg, és szerintem ez nagy dolog, elmondhatja magáról az ember hogy szabad, megvehet amit akar, persze tisztában vagyok azzal is hogy ehhez nem elég alkalmazottnak lenni, le kell tenni az asztalra elég sokat.


2017. júl. 16. 17:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Én azt az élményt szeretném megélni, hogy minél messzebb kerülök a társadalomtól.
2017. júl. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Én egy rohadt félmilliós 20 éves autót szeretnék megengedni már magamnak. De amíg az adó is majdnem a kocsi ára addig ez várat magára.
2017. júl. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én meg azt, hogy az álmodozó, idióta kérdéseket feltevők tűnjenek el innen. Itt tényleg csak tizenévesek vannak?
2017. júl. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#3 Sajnos, de nyugi, szeptembertől újra isi lesz nekik. :D
2017. júl. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok telhetetlen, talán egy 20 millással is beérném.
2017. júl. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor jó, 4-es.😃 😁😺
2017. júl. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem tudok vezetni. :/
2017. júl. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az emberek túlnyomó része szeretné megélni azt az élményt, hogy van munkahelye, be tudja fizetni a csekkeket, és még kajára is telik. Na meg örül, hogy lyuk van a seggén.
2017. júl. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyibe kerülnek az autók, nekem sofőrrel kéne vmi hosszú.
2017. júl. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem konkrétan egy ilyen autó kéne, de az anyagi háttér igen. Óriási öröm és felszabadultság lenne. Kéne nekem egy jó ház, egy egyszerű autó és ne legyen gondom a számlákra meg legyen sok szabadidőm. Elolvasnék mindent, amit akarok! :D
2017. júl. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!