Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nálunk miért divatos még...

Nálunk miért divatos még mindig a szoláriumozás?

Figyelt kérdés
Sokakat nem érdekel, hogy egészségtelen, bőrrákot okozhat, de még csúnyává is teszi a bőrt. Ugyanis a szolitól narancssárgák lesznek.
2017. júl. 17. 14:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem akik szolizni járnak, nem neked akarnak tetszeni hanem saját maguknak. amúgy nekem se tetszik a szolis természetellenes sárgásbarna szín, főleg ha túlzásba viszik.
2017. júl. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerintem aki oda jár, mindegyik túlzásba esik.
2017. júl. 17. 14:55
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Én már azon is csodálkozok, hogy egyáltalán volt olyan hülye valaki, hogy ezért fizessen. Könyörgöm, ott van a Nap teljesen ingyen.
2017. júl. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Első vagyok, az igaz hogy most ott a nap, aki ilyenkor szolizik arra nem tudok mit mondani :D de télen pl hiába várod hogy lebarnulj, feküdhetsz te egész hétvégén a hó tetején, nem fogsz elérni semmit. de akkor is, ha elmegy az ember szoliba, természetellenes hatást kelt a barnás bőrszinével, miközben mindenki fehér :)
2017. júl. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

Sznobság.

100 évvel ezelőtt az úrinők még napernyőt is tartottak a fejük felett, ha kimentek a szabadba. A fehér bőr jelezte hogy nem prolik, akik a napon dolgoznak.

Ma viszont a barna bőr jelzi, hogy bőven van pénzük, jut még erre is. Az egészség az mellékes.

2017. júl. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%

És a tetovált kékes szemöldök? Szalmásra szőkített haj? A 90-es években ragadtak páran.

Nekem is van egy ismerősöm, csúcsidőben megy napozni, kint sütteti magát, engem hülyének néz, hogy nem akarok vele főni, meg hogy jaaaj nincsen szép barna színed. Aztán minap csodálkozott, hogy mennyire öregszik a bőre.

2017. júl. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%
Egyáltalán nem egészségtelenebb, mint napozni. Kérdezz meg egy hozzáértő embert.
2017. júl. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
96%

Kedves kérdező, te még biztosan nem voltál szoláriumban :DDD

És egyáltalán nem igaz, hogy túlzásba esik mindenki, aki oda jár, mert attól függetlenül hogy voltam már én is, nem estem túlzásba. De amikor tél közepén van vagy nyolc órád, utána meg még dolgozni is elmész, akkor az az öt perc nagyon jól tud esni, ugyanis azon kívül hogy barnulsz, és olyan érzés mintha nyár lenne, még fel is tölt... Elmondanám hogy az UV sugárzás lassan már károsabb hatással van a bőrre mint a szoli, egyébként...

2017. júl. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nyaralás előtt megyek el szoliba max 2x-3x, hogy ne égjek pirosra a vízparton. Sajnos a munkám miatt nem tudok annyit a kertben tartózkodni, hogy színem is legyen. Pároszor már leégtem, úgyhogy inkább elmegyek előtte szoliba mint hogy a nyaraláson szenvedjek, hogy nem tudok háton aludni meg melltattót felvenni. :D
2017. júl. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!