Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit kellett volna...

Ilyenkor mit kellett volna tennem?

Figyelt kérdés

6 éve történt ez az eset.

Régebben suliba sokszor bántottak.

Volt egyszer, hogy buszon állva utaztam, egyik osztálytársam, akinek valami problémája volt velem, elkezdett lökődni, rá akart lökni a mellettem álló lányra.

Nem hagytam magam, megpróbáltam erősen kapaszkodni, és visszalökni. Táskám nem bírtam a kezembe tartani mert valamivel kapaszkodni is kellet. Mögöttem álló öregembert, súroltam a táskámmal, minden egyes megmozdulásnál. Aztán ezt megelégelve, ő is meglökött, itt elvesztettem az egyensúlyom, majdnem ráestem az előttem ülő embere, éppen, hogy megtudtam támaszkodni. Közbe még elkezdett ordibálni velem, a bácsi. Végén már nem tudtam mit csinálni, csak kínomba röhögni az egészen. Utána még rátetézett egy öregasszony, megböködte vállamat és monda "én ezen nem röhögnék, hanem szégyenembe elsüllyednék.".


2017. júl. 17. 21:34
 1/7 anonim válasza:

Haz ez oooolyan gáz :D

En a helyedbe szajba vertem volna aki lokdosott ..:D vagy ugy leorditottam volna a fejet hogy tudja kit lokdosson az idiota

2017. júl. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én csak annyit kérdeznék, hogy ezen rágódsz már hat éve? 😂
2017. júl. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Clay Morrow ***** válasza:
Hát végül is, nevettél meg röhögtél az egészen, tehát nem játszódtad a meghunyászkodót, mondjuk a második lökés után erőteljesen meglökhetted volna te is jól az illetőt, vagy beverni egyet a pofájába, hogy elmenjen a kedve.
2017. júl. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem rágódok rajta, csak szembejött egy buszos fénykép, és eszembe jutott. :DD
2017. júl. 17. 21:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Visszalökni azt aki meglökött, visszaordibálni a bácsinak hogy nyugodjon le a p1csába, visszasúgni az öregasszonynak hogy "leszarom te mit csinálnál a helyemben, de én a te helyedben felakasztanám magam.".

Ennyi. Mindenkinek visszavágni, csak 2x olyan keményen mint ők, ez megold mindent.

Akire véletlen ráestem, attól bocsánatot kérnék, ha nem egy pofátlan dög az is.

Én mindig így oldom meg a dolgaim ,ha valaki nagyon bepofázik, ezek után kussolni fognak de nagyon, ha jól szólsz be. Határozottnak kell lenned nagyon, és érzékeny pontjukat kell keresni az embereknek.

Nekem volt, hogy egy öregasszony beszólt nekem a faluban mert nem köszöntem neki. Mások ezt hagyták volna a francba, de én visszaszóltam, majd ő sem kussolt be és hatalmas ordibálás lett a végén, csak ő anyázást is nyomott ezerrel. Tehát, érted, megyek az utcán, és egy néni elkezd anyázni mert nem köszönök neki..

A tanáraimnak is visszaszoktam szólni, ők is eléggé tisztelnek ez miatt, és nem csesztetnek úgy mint a többi diákot. Haveroknál szintén..

2017. júl. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jól tetted h nevettél, mert így megmutattad azoknak, akik lökdöstek, hogy magasról teszel rájuk. Nem kell velük foglalkozni, nem a te hibád volt, ők kezdték.
2017. júl. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Jehovás privátokat nem kérek köszönöm!

Ha megakarok térni majd bemegyek a templomba.

2017. júl. 18. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!