Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha van rajtad sapka, azért,...

Ha van rajtad sapka, azért, ha nincs, akkor meg azért pontoznak le sokakat. Mire jó ez?

Figyelt kérdés

Normálisan válaszolsz, nincs benne semmi rossz, az egyik vélemény totál ellentéte egy másik válaszolóéval, egyeseknek semmi nem jó.


Ha azt írod pl. fehér, a másik pedig azt, hogy fekete, ugyanúgy lehúzzák egy témakörön belül mindkét véleményt. Akkor mi értelme van ennek a pontozósdinak? Értem én, hogy különböző véleményen vannak az emberek, de amikor totál egyértelmű kérdésre válaszolsz, mondjuk azt, hogy mi a gyereked neve, azt is lepontozzák. Elég kiakasztó. Ti hogy vagytok vele? Titeket is bosszant, amikor elvileg egyértelmű választ adsz,mégis lehúznak?


2017. júl. 17. 22:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%

Én azt se tudom, hogy hol lehet megnézni, hogy fel, vagy lepontoztak. Tényleg hol? A normális kérdésekre normális válaszokat adok, a trollokat meg szénné oltom.

A válaszoló 100%-ban hasznos választ adott! Kérek egy zöld pacsit!:D

2017. júl. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem az emberek a tetszésüket / nemtetszésüket fejezik ki a pontozással, nem feltétlenül a válasz hasznosságát vagy relevanciáját értékelik.


Nekem nincs vele semmi bajom, informatívnak találom.


Persze néha meglepődik az ember, hogy mégis miket le nem pontoznak az emberek, de hát na. Nem múlik azon semmi, hogy ki hány %-on áll a gyakorikérdések oldalon... Nem kell vele foglalkozni, ez csak egy honlap, ahol bármilyen kretén ember megnyilvánulhat, pontozhat, beszólhat. Nincs jelentősége.

2017. júl. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Megkaptad 1-es! :D


2-es is, mert vele is egyetértek.

2017. júl. 17. 22:37
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem speciel hidegen hagy ki hogy pontoz. Ezt a választ is nyugodtan le lehet vinni 0-ra.
2017. júl. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Aki veszi a fáradságot és megtisztel azzal, hogy válaszol a kérdésemre, mindenkit felfelé értékelek, ezzel is kifejezve (mivel másképp nem tudom) a jó szándékát.
2017. júl. 17. 22:46
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
én nem vadászok itt pontokra szóval tökmindegy lenne a %-om, de mégis rosszul esik, hogy veszem a fáradságot és írok egy kisregényt értelmesen segítő szándékkal, erre indoklás és ellenérv nélkül 0% sokszor, csak mert tele van az oldal frusztrált kisgyerekekkel, akik ebben élik ki magukat. Az esetek 90%ban inkább válaszolok privát üzenetben a válaszolónak és probléma megoldva. Főleg az is, hogy nem fognak így leállni velem veszekedni az eredeti kérdéstől teljesen eltérő dologban :)
2017. júl. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
16%

Nem értelek! A rendszer pontoz le nem az emberek. Még el sem olvasták, már itt a százalék. Én aztán leghitelesebb választ írom évek óta de pont mindannyiszor 29% de ez nem érdekel. Ne erre figyelj!

37.Zsoltár 29. "Az igazságosak öröklik a földet és mindvégig rajta lakoznak."

2017. júl. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
#7 te tényleg ennyire retard vagy, vagy csak trollkodsz?
2017. júl. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#7. Nekem pont fordítva működik. :)

Bemegyek egy kérdésbe, és van, hogy nem látom addig, hány százalékos egy válasz, amíg hozzá nem szólok a kérdéshez, vagy értékelek egy választ. De sokszor még eztán se látom. Nem mondom, hogy minden kérdésnél így van, de mostanában megfigyeltem.

Sokszor a saját válaszaimnál egyáltalán sem jelenik meg, hány százalék lett, pedig olyan kérdésekről van szó, ahol sokan válaszolnak, tehát biztos többen látták.


Mindegy amúgy, engem sem érdekel.

Abban viszont biztos vagyok, hogy ha valaki bemegy egy kérdésbe, és látja, hogy az egyik választ már lefelé értékelték, akkor az emberek hajlamosabbak szintén lefelé értékelni, anélkül, hogy valódi meggyőződéssel nyomkodnák a piros kezet.

2017. júl. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Amiről a kérdésedben megfogalmazol, azt nem tapasztaltam, inkább az érték nélküli válasz felpontozását.

Pl:, "Ha most esne az eső, esernyő alatt napoznának a kacsák"


A kérdéshez nem kapolódó választ inkább felértékelnek, talán a válasz humora miatt (nem tudom), a komolykodókat meg (vallás) lehúzzák.

2017. júl. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!