Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudom, nagyon sok ilyen...

Tudom, nagyon sok ilyen kérdés van. Lehetek Amerikában színész?

Figyelt kérdés

Tudom, nagyon sok ilyen kérdés van, és mindegyikben leírják, hogy lehetetlen, felesleges időpocséklás.

De ha én tudom, hogy meg akarom próbálni, miket csináljak? Miket fejlesszek?


Tanulok idegen nyelveket, gitározni szintén el fogok kezdeni, a beszédkészségemet lesz alkalmam gyakorolni.

16 éves fiú vagyok. Hogy lenne értelme ennek neki vágni? Van rajtam kívül még ilyen valaki? :)



2017. júl. 17. 23:20
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
57%

Lehetsz. Ami viszont rendkívül fontos:

-Tanulj meg angolul

-Költözz Amerikába

2017. júl. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

A nyelvre nagyon ráfekszek. Úgy érzem, hogyha rengeteg áttanult éjszakával is, de ez menni fog.

Szerintem arra is lenne lehetőségem, hogy kint végezzem el az egyetemet. Bár ez még távol áll tőlem. De ennek talán örülök is, hisz annyival több napom lesz fejlődni.

2017. júl. 17. 23:33
 3/29 anonim ***** válasza:
Nem hinném. nem olyan egyszerű, kb lehetetlen amerikában állampolgárságot kapni. aztán akkor a szinészkedésről nem is beszélve
2017. júl. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Lehetsz. A kérdés mennyire akarod a dolgot. Ha csak fellángolás, nincs olyan hajtóerő az elképzelés mögött, akkor nem érdemes erőltetni. Ha viszont életcélként tekintesz erre, akkor csak rajtad áll a dolog, hogy sikerül e. Annyit tudok, ha valaki igazán akar valamit és odateszi magát kőkeményen, akkor előbb utóbb sikerülni fog. Hogy sikerüljön olyan képességre kell rágyúrni, amiben erős vagy és kiemel az átlagból.
2017. júl. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát, elég rizikós. Egyrészt kell egyfajta tehetség, másrészt - szerintem -, a külső is nagyon befolyásoló tényező. Egy kelet-európai meg pláne hendikeppel indul, gondolj csak bele, hogy mennyi "sztárt" ismerünk aki a régióból érkezett Hollywoodba. Nagyon összetett kérdés ez, de ha mégis összejönne akkor az Oscar ceremónián majd említsd meg, hogy a gyakoris srácok segítettek. :d
2017. júl. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Igen, látom, hogy milyen hosszú és írtó nehéz út áll előttem. Talán egy millió emberből egynek sikerül. De akkor megteszek mindent, hogy én legyek az az egy. Bele adok mindent, és ha nem sikerül elmondhatom magamról, hogy megpróbáltam.

Sokkal rosszabb lenne ha visszatekintenék, és azt látnám, hogy nem próbáltam még mindent, hanem feladtam.

2017. júl. 17. 23:44
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
és itthon nem akarsz színész lenni? itt elvégezni a színművészetit?
2017. júl. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

4.

Ha a következő 10 évemben éjszakáznom kell akkor is megprobalom.

Nem lesz olyan lehetőség amit elhalasztok, mindent megprobalok amire van lehetőségem. Ha pedig nincs, akkor elintézem, hogy legyen.

2017. júl. 17. 23:47
 9/29 A kérdező kommentje:

5.

Mindenképp! 😎

Nem vagyok egy Bodybuilder, vagy gyönyörűség, de azért vagyok (szerintem - legalábbis remélem -) azon a szinten, hogy ezen fejleszteni tudjak. Persze csak természetes úton.

2017. júl. 17. 23:50
 10/29 A kérdező kommentje:

7. Ez is szóba jöhet.

De szeretném megcelozni a legnagyobb kitartást igénylő célomat, hogyha valami nem úgy alakul, meg mindig legyen esélyem.

2017. júl. 17. 23:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!