Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk nektek milyen testalkatú...

Fiúk nektek milyen testalkatú lányok jönnek be a leginkább?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés zakatol a fejemben , hogy vajon a fiúk többségének milyen testalkatú lány jön be. Én kb 173cm magas vagyok és 70-74kg között mozog a súlyom és úgy vagyok vele , hogy a fiúknak nem tetszenék pont a súlyom miatt.

2017. júl. 19. 19:47
 1/6 anonim válasza:
92%
Nagyon fontos a súly eloszlása is, hogy 35% zsírtartalommal, vagy 25-30%-l vagy 70 kg.. nincs vele probléma, volt már barátnőm aki 170 cm volt és 70 kg, nagy mellek, fenék..semmi probléma nem volt azzal hogy nem egy 55 kg-s deszka. Jobban szeretem ha van mit fogni, bár szerintem a legtöbb fiú ezzel így van.
2017. júl. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem mindeggy, hogy hol van ez a súly, de nekem ez alapján bejön. Nem szeretem a vékony testalkatot.

Például ez nagyon szexi: [link]

2017. júl. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%

Ha álomcsajról beszélünk akkor nekem személy szerint a vékonyabb lányok jönnek be. Kis mell, formás fenék. Ha kicsit sportos az se baj. Nekem ő az álomcsaj kinézetre.

[link]


De ezt ne úgy értsd hogy más csajnak esélye se lenne nálam. Ha nem bálna vagy bányarém és jó humora van akkor már simán el tudok képzelni párkapcsolatot.

2017. júl. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Az átlagos és a vékony testalkat jön be:

[link]

[link]

2017. júl. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Clay Morrow ***** válasza:

Igazából nekem csak a két szélső véglet nem jön be. (nagyon sovány és nagyon kövér)


[link]


A képről 3-stól 6-ig, mind tetszik.

2017. júl. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A telt csajok jönnek be.
2017. júl. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!