Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Történt már veled olyan, hogy...

Történt már veled olyan, hogy idegenek előtt meztelenül voltál? (akár véletlenségből is)

Figyelt kérdés
Nagyon ciki volt?

2017. júl. 19. 19:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

Igen, történt. Amikor megszülettem, teljesen meztelen voltam mindenki előtt. Nem emlékszem, hogy zavarban lettem volna.

A bőrgyógyász előtt is le kellett egyszer vetkőznöm. Erre emlékszem, de nem volt ciki.

Amikor edzés után letusolok, akkor is ott van még egy csomó idegen férfi, de az sem zavar. Pedig egyiket sem ismerem.

2017. júl. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Úgy 16 éves lehettem amikor egy idegen városban voltunk, Zánkán, egy sportversenyen ami nem igazán a sportról szólt. Este lementünk a balatonra és egy pár üveg sör után a fehérneműs strandoládbol nudizás lett. Nem volt annyira ciki, hisz a legtöbbünk meztelen volt. Lány vagyok...
2017. júl. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Clay Morrow ***** válasza:
94%

Igen, nem is egyszer. Volt mikor a folyóból kiszállva, vetettem le az alsóneműmet, meg kicsit vártam a haverral, hogy száradjunk, ne vegyük fel a nadrágot a vizes testünkre és már akkor is meztelenül voltunk egymás előtt, majd rá pár percre egy pecás odatalált és ő is meglátott, cikinek nem mondanám.


Meg volt mikor beltéri medencébe mentünk az osztállyal és az öltöző mellett volt a konditerem, mi meg ugye ott öltöztünk át mindenki előtt, de más mindenki is pucéran sétált fel-le, nem volt nagy ügy belőle.

2017. júl. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Sokszor. És kicsit se éreztem cikinek. :)
2017. júl. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%
Egyszer kiléptem a kádból fürdés után aztán elestem elájultam és arra keltem, hogy ( osztálykirándulás volt ) osztálytársnőm segít fel mert hallotta az esést... azóta szólít picinek... jó lenne ha kamu történet lenne... derékba vágta az önbizalmamat. Igen ciki volt utána 3 évet vele járni középiskolába...
2017. júl. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy vesszük a dolgot, de volt egy példa ami kegyetlen gáz volt, bár mivel ketten voltunk ebben a szituációban, ez azért kicsit elveszi a dolog élét. :D


22-ig születésnapomon barátnőm nálunk volt több napot, aztán ebéd után gondoltuk a lehető legjobb programmal töltjük a délutánt. Bár igazából a mi hibánk, mert nem zártuk be az ajtót, de ebből az sült ki, hogy nagyban a dolgok közepén voltunk, egyszer kopogás, és rögtön nyílik is az ajtó, keresztapám és felesége, meg szüleim és barátnőm szülei akartak benyomulni köszönteni, bár pár másodperc volt mire felfogták mi történik, aztán mentek is ki.

Szerencsére valamelyest takart minket egy pléd, de utána kimenni.... bár szerencsére egész jól fogadták, és inkább poénnal lett elütve a dolog, azóta viszont csak zárt ajtó mögött teszünk bármit is. :D

2017. júl. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
86%
Én mindig az udvarra járok ki napozni meg cigizni és párszor már megláttak az utcáról...de már kezdem lesz@rni :D 20F
2017. júl. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
26%
Nem zavar ha látják a csajok a nagy brét.
2017. júl. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Sokszor, és sok idegen ember előtt voltam már meztelen.

Egy csöppet se zavart/zavar!

2017. júl. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Volt, de ezek az ilyen átlag dolgok, hogy születéskor meg orvosnál. Vhogy orvosnál amúgy nem zavar, mert tudom, hogy funckiója van annak, hogy ott pucér vagyok, és az orvos sem úgy néz rám, hogy "uramisten, látok egy meztelen embert!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!". Más helyzetben még nem voltam így, és zavarna.
2017. júl. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!