Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért tette ezt ennyi idő után?

Miért tette ezt ennyi idő után?

Figyelt kérdés

5 éve volt egy nagyon rövid "párkapcsolatom", mindössze 1 hónapig tarthatott, mert összejött közben mással, akivel elvileg azóta is együtt vannak. Megszakítottam vele minden kapcsolatot, töröltem az ismerőseim közül. Azóta nagyon ritkán rá szoktam nézni, most vettem észre, hogy 5 év után letiltott, pedig nem is voltunk ismerősök.

Ezt miért tette? Nekem is van kapcsolatom, neki is van, nem vagyunk ismerősök, mégis tiltott.


2017. júl. 19. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
kit érdekel? és téged miért?
2017. júl. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 RRR ***** válasza:

idegesítetted

félt,hogy a mostanija hisztizni fog azért,mert nézegeted

2017. júl. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyszerűen csak kíváncsi vagyok, semmi komoly. Eszembe nem jutna letiltani valakit, aki nem is az ismerősöm. :D
2017. júl. 19. 22:23
 4/7 anonim ***** válasza:

Bosszu volt mert torolted. Tudta hogy vissza fogsz rá nezni.

En is tiltottam mar le nem ismerost, de csak azert hogy be se jelöljön. Volt is sertodes.de meg is erdemelte. Sot ennel joval tobbet is megerdemelne.

2017. júl. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó, de 5 éve nem vagyunk ismerősök. Ennyi idő után bosszulni meg valamit? :D
2017. júl. 20. 07:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet már akkor letiltott csak most tudtad meg.

Vagy ráérzett hogy jelölnéd

2017. júl. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem jelölném be, nem akarok semmit. Vannak emberek, akikre rá szoktam nézni néha. Ennyi.
2017. júl. 20. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!