Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jol hangzo meno becenevek?

Jol hangzo meno becenevek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2 nevem van. Niki (Nikol) és Kiara es utaaalom mindket nevet. Valami jol hangzo becenevet szeretnek. De ne olyat h Kira, Kiruska, Nik, Nikike, ezt igy ne pls. Olyan becenev kellene mint pl. Adamnak Cortez (szjg), vagy van egy baratnom akinek Anna a neve es Vöci a beceneve. Szval valami ilyesmi. Tippek? (mindket nevre johet tipp)

2017. júl. 19. 23:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%
Nikita? :D
2017. júl. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
Es ha mombinalnank a kettot? Nira? Vagy Kiki? Esetleg Kia? Na ko szerintem maradjunk a Niranal az nem olyan rossz. A vezeteknevedbol esetleg nem lehet valamit kihozni?
2017. júl. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Legyen mától a becenevesld Satufék!
2017. júl. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
szifiliszke
2017. júl. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
40%
Esetleg lehetne a vezetékneved becézése (pl.: Kovács - Kovi), vagy valami sztori alapján szoktak még becenevet adni (én évekig Palacsinta voltam, hosszú történet)
2017. júl. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Öreg hiba, ha saját magad akarsz becenevet kitalálni magadnak. Ezt általában az ismerősök szokták az emberre ragasztani. :D
2017. júl. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%
Enrique Iglesias
2017. júl. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
28%

Nika, Nikó, Kircsi, Kia, Nia, Nió, Kolett, Lola

Sajnos nem ismerünk, így nagyon nehéz ezeknél "egyedibb" beceneveket írni. Nem tudjuk, milyen a stílusod és mi illik hozzád a Cortez jellegű nevek közül.

Akkor jársz a legjobban, ha te találod ki magadnak.

2017. júl. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%
Mivel a Vöci becenévnek semmi köze nincs az Annához, ezért lényegében bármi lehetnél. Pitypang, Bubu, Mazsola, Tádé, Vagy Titi is.
2017. júl. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem legyél Lenke. Az elégedetlenke becézése de csak mi tudjuk hogy miért ;D

Amúgy a Vöci nem tudom miből jött de nagyon bénán hangzik. Csak azért gondolod jobbnak mert a viselőjét menőbbnek gondolod.

2017. júl. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!