Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak a nőknek kell a férfiakho...

Csak a nőknek kell a férfiakhoz alkalmazkodni?

Figyelt kérdés
Beszéltem egy pasival netes társkeresőn. Képet is cseréltünk, tudjuk, hogy néz ki a másik. Ő kért tőlem találkozót, mondtam rendben. Aztán másnap, meg benyögi nekem, hogy neki közbejött valami, és találkozzunk később. Meg lehet hogy késni fog. Írtam, találkozzunk máskor, de neki a héten egy nap se jó. Írtam legyen jövő hét, de az meg már olyan késő, nem bír addig várni. Ezután bevágta a sértődöttet.
2017. júl. 20. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudom, hogy általában a férfiak alkalmazkodnak a nőkhöz.

És nincs olyan, hogy "kell". Ha nem akarsz, nem alkalmazkodsz. Én a barátnőmmel mindketten alkalmazkodunk egymáshoz, mindent úgy próbálunk csinálni ahogy a másiknak jó. És ugye, nem sértődünk be ha nem jön össze valami.. Mivel szeretjük egymást, és értelmesek vagyunk.


Ez a férfi pedig nem tűnik értelmesnek, hanem egy ovis hisztis kisfiúnak.

Keress egy igazi férfit.

2017. júl. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Osztom az 1. véleményét. Ez nem férfi, hanem egy picsogó kislány. Vannak igazi férfiak is, koncentrálj rájuk.
2017. júl. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kedves csacsi!

Várd már ki, hogy a ló befut vagy nem:DDDD


Második vagy harmadik lehetsz a listán, de tuti nem az első...lépj tovább;)

2017. júl. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy gyökér.


Amelyik ember meg nem alkalmazkodik, az maradjon is egyedül.

2017. júl. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a sértődés az már valóban gáz, de az előzményeket meg nem ismerjük.

lehet, hogy te már a 20. csaj vagy, aki azt játsza vele, hogy akkor pont nem jó, amikor neki kéne, és az egészet úgy fogja fel, hogy biztos valamit rosszul csinál.


valójában ez olyan, hogy valakinek úgyis alkalmazkodnia kellene, ha akar bármit is komolyan, persze nem kötelező. jelen esetben nyilván ő nem gondolja elég komolyan, ha nem tud várni jövőhétig, de viszont ha neked meg később jól lenne, de úgy vagy vele, hogy akkor meg már nincs kedved semerre elmenni, akkor valójában te is ugyanúgy vagy az egészel, hogy "kit érdekel, majd összejön egyszer".


persze, ha neked meg később nem jó, akkor érthető, és nem tudsz mit csinálni, ha nem fogja fel.

2017. júl. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gondoltam valamire, de nem akartam hozzászólni a kérdésedhez. Azt gondoltam, pocakos, nem a saját képét küldte el. Aztán tüsszentettem.

Csak ezért írtam neked.

2017. júl. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!