Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is sajnáljátok, hogy...

Ti is sajnáljátok, hogy meghalt a Linkin Park frontembere?

Figyelt kérdés
:(

2017. júl. 20. 22:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%
nem, de ha már meghalt, akkor meghallgatom az In The End-et :) vagy inkább nem, mert csak lelombozna
2017. júl. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%

Nagyon lesokkolt, nem hiszem el. :(

Főleg, hogy öngyilkos lett. A felesége találta meg, most képzeld el, hogy ő mit érzett!

Gyászolom nagyon, nyugodjon békében!

2017. júl. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Clay Morrow ***** válasza:
53%
Egy kicsit igen..
2017. júl. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

Nagyon-nagyon meglepődtem és kicsit még mindig reménykedek benne, hogy csak egy médiahack az egész :/

Nem voltam soha egy nagy Linkin Park fan, de ők az első rockbandák közé tartoztak, akiket kölyökként hallgatni kezdtem és még ma is kedvelem jó pár dalukat. El nem tudom képzelni, hogy mi vihette rá szegényt erre. Elvégre hat gyermek édesapja volt, a házassága tudtommal rendben ment és a zenekar szekere is egész jól haladt.

Eddig kétféle elméletbe botlottam bele. Az egyik tábor azt mondja, hogy az új lemezük miatti utálat és a zenekart ért kritikák miatt lett úrrá rajta így a depresszió, de ha ez valóban így van, akkor az nagyon szánalmas. Nincs olyan zenekar, akiknek ne lennének lelkes fikázói, a legnagyobbak (pl. Metallica) is folyton-folyvást kapják a savazást a sok szobarockertől. Plusz az LP legutóbbi albuma igencsak popzenésre sikeredett és egy olyan bandánál, aki anno zúzós nu-metallal robbant be a köztudatba, eléggé érthető, hogy a rajongók így kikeltek magukból. Szóval elhiszem, hogy rosszul esett neki, de nem értem, hogy pontosan miért csodálkozott rajta ennyire? De egyébként ettől függetlenül a Linkin Park továbbra is teltházas bulikat adott manapság, szóval nem hiszem, hogy olyan sokan elfordultak volna tőlük.

A másik elmélet pedig a drog -és alkoholfüggőséget okolja, de erre ismét csak azt tudom mondani, hogy aki hat gyermek édesapjaként és egy világhírű rockzenekar frontembereként a drogokba menekül, az szégyellje magát.

2017. júl. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azokat sajnálom akiket hátrahagyott.
2017. júl. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

Én egész este Linkin Parkot hallgattam. Szomorú, hogy meghalt. Nem tudom miért kellett ezt tennie. Legalább a családjára, lehetett volna tekintettel. Én mindig is szerettem a Linkin Parkot, és ezután is szeretni fogom a zenéjüket. Még valahogy az idei albumot is meg tudom nekik bocsátni, ami szerintem elég gyenge lett. Bár ez a haláleset egész más megvilágításba helyezi az egész albumot. Abban pedig biztos vagyok, hogy nem lesz többé Linkin Park.

Szóval, hogy sajnálom-e? Azt hiszem igen, sajnálom. Sajnálom, hogy nem láthatom már őket élőben, ugyanis nem volt ott a soproni koncertjükön. És sajnálom, hogy nem lesz több albumuk se.

2017. júl. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
1%

Beszűkölt tudatállapottal nemigen vagy képes tekintettel lenni.

A drogosok,alkeszok így végzik, nincs mit sajnálni rajtuk. Nem meghalnak, hanem megdöglenek.

2017. júl. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
Én minden ember öngyilkosságát sajnálom, ha jó ember volt / annak tűnt, plusz a Linkin Parkot anno nagyon szerettem... :(.
2017. júl. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
16%
Nem igazán. Ha betegségben vagy balesetben halt volna meg akkor sajnálnám, de így nem.
2017. júl. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%

Kedves"megdögölnek" és "így nem sajnálom".

Kíváncsi vagyok, ha téged molesztáltak volna gyermekkorodban azt hogyan dolgoztad volna fel.


Mindig rajta volt az összes studió albumuk a hordozható vackaimon. Nálam az isiben is jók voltak és most is..


[link]

2017. júl. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!