Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismertek ilyen embereket,...

Ismertek ilyen embereket, családokat?

Figyelt kérdés

Akiknek úgy tűnt,irigylésre méltó életük van.Gazdagsàg,szépség,egészség,sikerek,stb...Aztàn egyszercsak ez hirtelen megvàltozott.Vagy ràjöttetek,hogy valami miatt mégsem olyan jó nekik?

Történetekre lennék leginkàbb kivàncsi.


2017. júl. 21. 11:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze. A külsőségek csak díszlet, amelyek sokszor tragédiákat palástolnak. Ugyanúgy meglehetnek ezeknek az embereknek is a saját - egészségi vagy lelki - bajaik, mint másoknak.


Olyat is hallottam, hogy a rongyrázás mögött teljes eladósodás állt, és újabb hitelekből fedezte az illető a látszólagos jólétét, illetve a korábbi hiteleit.

2017. júl. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én csak olyanokat ismerek, akiket külföldi pasi vett el, latszolag minden jo, de mögötte minden esetben alulérékelve van a magyar nő.

Egyik kulfoldi férje agressziv bunko, nőkkel verekedős állat, csak találgatni tudjuk otthon milyen lehet az anyagilag tőle függő nővel..de latszatra minden happy..

Másikat már eleve azert vette el a kulfoldi pasi, aki hires focista es minden ujjára jutna nő, mert finomakat főz es megcsinál mindent ellentetben a kulfoldi nőkkel, azaz cselédszerepben van.

Van, ahol elvaltak es a kulfoldi pasi apai jogon nem engedi őket hazakoltozni, kint nyomorog a nő a gyerekkel.


Igazábol jomodu sikeres pasik csak szintén ügyes jomodu nővel képesek egyenrangu kapcsolatra. Ilyeneket is ismerek de csak ahol kulfoldinek kulfoldi a felesege, magyarnak magyar. Ezeknél nincsenek ill én nem tudok szégyellt rejtett gondokrol. Néha hajbakapnak es kb a legnagyobb gondjuk hogy melyik kocsival menjenek akarhova

Vagy uristen nem eszik a gyerek

2017. júl. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!