Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Munkahelyen való beszólogatáso...

Pszicho88 kérdése:

Munkahelyen való beszólogatások esetén mi a teendő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Arra lettem figyelmes, hogy ha valaki nem szól vissza, akkor az elmében kialakul egyfajta görcs, feszültség, ami szétterjed a testben és szervi fájdalmakhoz vezet.


Mire mit lehet reagálni?

Ha például megy haza 2 emberke és beszólnak neki, hogy nehogy matyizás legyen, arra mit lehet mondani egy vezető beosztásbelinek?


Elküldhetem az anyjába, vagy elég ha azt mondom neki, hogy a feleségéhez megyek?

Vannak jó módszerek a visszavágásra?


Az ilyen emberek tele vannak gyűlölettel, sváb senkiháziak. Valami igazán ütős kéne, az sem baj ha kirúghatnak érte, sőt az lenne a cél, akkor fel sem kéne mondanom. Köszi a tippet.



2017. júl. 22. 23:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell egyből anyázni, megmondhatod, hogy az ő székére vagy a bögréjébe fogod kiveri a lécet, vagy ilyesmi. De nekem az is tetszett, hogy a feleségéhez mész.


Illetve ha ketten mennek elfelé, két kan, akkor visszaviccelhetsz azzal, hogy ti meg menjetek szobára, vagy ne fogazzanak, amikor lefurulyázák egymást.


Ha direkte ki akarod rúgatni magad, akkor elég sok lehetőséged van. :)


De megmókázhatod a cuccait is szépen csendben a háta mögött, az is jót tesz a léleknek: a vizébe, kólájába egy pár fosatótablettát, a hűtőben hagyott kajájába egy kis kulát, ha van benn váltócipője, akkor a talpbetét alá egy darab sonkát vagy sajtot, és így tovább. Fotóját felrakni a ratyitárskeresőre, címére rendelni homomagazint, kint parkoló autóját lekezelni kulccsal, satöbbi.

Mindennap történjen vele valami, és ne tudja, ki áll mögötte.

Légy találékony! :)

2017. júl. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Visszaszólsz neki valami szellemeset, és kész. Ha meg tovább pofázok, megint leoltod. Előbb-utóbb ráun és keres egy könnyebb prédát.
2017. júl. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Értem és köszönöm a tippeket. Jó ötletek.

Miért élvezi valaki a rosszindulatúskodást?

Mi ebben a jó?

2017. júl. 23. 00:18
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, Kérdező, a mai mosléktársadalom és korszellem díjazza az erőszakot (gy.k. az erősebb kutya bszik), és pont ezért áll fenn az a helyzet, hogy a nagyhangú, beképzelt, kötekedő, nagypofájú kihaénnem emberek bármit el tudnak érni, így próbálják fitogtatni a nemlétező hatalmukat, hogy megaláznak másokat, és ettől kva jól érzik magukat. Ezek szerencsétlen lelkibeteg hülyék, akiket kiskorúsítani kéne, mert olyan szinten ostobák, hogy veszélyesek magukra & a többi emberre.
2017. júl. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Ilyenkor 🙏 🙏 🙏 valami 😝 😝 😝 jó 😀 😀 😀 ütőset ✊ ✊ ✊ kell 😩 😩 😩 visszaszólni 👄 👄 👄
2017. júl. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Teljesen egyetértek.


Nagyon jól megfogalmaztad.

2017. júl. 23. 00:49
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

Már bocsi de én is sváb származású vagyok és elég kedves könnyen barátkozó típus. És csak annak szólok be aki már előtte meg tette....

:D De attól hogy egy svábbal rossz élményre tétel szert. Attól meg lehet hogy legközelebb pont egy sváb menti meg az életed vagy segít neked.;)

2017. júl. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sajnos egyik rokonom is sváb, nagyon rossz és gusztustalan ember, rossz indulatú. Csak rossz élményeim vannak a svábokkal kapcsolatban. Persze biztos van kivétel. Magyar honba egyébként is ez a gusztustalan és hányingerkeltő stílus a megszokott és elvárt az emberektől.


Van olyan ország, ahol ez a társadalmi korrupció, elkorrumpálódottság, szellemi degradáció még nem tette be a lábát?

2017. júl. 23. 01:38
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell alázni....

1 hete kezdtem új helyen, és már 2.(!) Nap kaptam a megszólást a fönöktől, hogy nem jön az a darabszám, amit azok se csinálnak meg, akik a project kezdetétől ott vannak. Mivel eléggé gázos a terület sokat van a cégvezetés ott, igazgatói szinten. Amikor közelben voltak felhoztam a témát.


"Mutassa meg nekem ön aki 2 éve itt van, és területvezető, hogy hogyan csináljam, hogy 1 darab az adott időn belül elkeszüljön."


Igazgató mérte az időt a területvezetőnek. És persze nem sikerült neki sem azt az időt tartani, amit ő számolt ki úgy, hogy ezt még az is tudja tartani, aki frissen esett be az utcáról. 😁


Nekem annyiban lett jobb, hogy azóta tudok nyugodtan dolgozni, mert nem jár a nyakamra óránként... jó mondjuk nem is köszön, de ezt valahogy túlélem.

2017. júl. 23. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Fifikás vagy. :)

Jól tetted. Csak sakkban akart tartani, hogy bűntudatot keltsen benned és megalázzon egy olyan dologért, ami irreális. Én volt, hogy leüvöltöttem az egyik kollégámat, mert baszogatott mindenért, hogy csináljam gyorsabban, haladjak, szóval direkt az idegeimre akart menni.

Elkezdtem kiabálni és edényeket csapkodni, megijedt és ment is a főnökéhez. Ott meg elmondtam, hogy más is felhúzott előző nap és amiatt voltam ideges. Lecseszték a csávót. 2 legyet ütöttem egy csapásra.

Azóta áll kedvesek velem, szemembe vigyorognak, de legalább komolyabban vesznek.

2017. júl. 26. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!