Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Goth lányokkal hol lehet...

Goth lányokkal hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
A kérdés egyszerű: Valaki nem tud helyet vagy épp akár online portált, ahol a goth kultúrát kedvelő lányokkal lehet ismerkedni?

2017. júl. 23. 03:28
 1/5 Metionin ***** válasza:
Most lesz a nagy goth találkozó Pesten, pl. ott. Online fészen biztosan vannak ilyen csoportok ahol többek között közzéteszik ha van valahol egy jó koncert. Ismerős szerzett így jó barátokat, hogy nem akart egyedül elindulni koncertre, kiírta az eseményhez hogy ki menne vele és akikkel ment végül, a mai napig jóban vannak.
2017. júl. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Jut eszembe, hogy azt kifelejtettem, hogy a főváros sajna 200km-re van, Veszprém megye szélén élek, emiatt ilyen nehéz a dolog.
2017. júl. 23. 23:58
 3/5 anonim válasza:

Szia.

Tudom, hogy írtad, hogy Budapest messze van neked..de ha netán erre járnál a Margit-szigeten a templom romjainál rendszeresen van ilyen találkozó. :)

2017. júl. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 16 évig éltem Veszprémben nem tudom mennyire jársz oda de a pályaudvar tele szokott lenni alter emberekkkel(rocker,Emo,punk,goth)ismerek is párat nem esznek embert igaz van köztük seggarc de a többségük normális.Ha mégse menne személyesen az ismerkedés malha.hu,az ilyen rocker punk goth társkereső.
2017. júl. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Veszprém az közelebb van. :)
2017. júl. 24. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!